قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

حضور مسئولان در میان مردم موجب دلگرمی است/قول مساعد رییس مجلس برای پیگیری افزایش تسهیلات مناطق زلزله زده :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حضور مسئولان در میان مردم موجب دلگرمی است/قول مساعد رییس مجلس برای پیگیری افزایش تسهیلات مناطق زلزله زده :: اقطاع نیوز

blank

غلامعلی کوهساری در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز، در رابطه با اهمیت دیدار دکتر محمدباقر قالیباف  با جهادگران استان گلستان و حضور در مناطق محروم، گفت: گروه های جهادی بعد از وقوع حادثه زلزله در رامیان و آزادشهر در منطقه حاضر شدند و کمک های زیادی به مردم کردند.


نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور آقای قالیباف در استان گلستان موجب تکریم و قدردانی از زحمات جهادگران شد، اظهار کرد: حضور نیروهای جهادی سبب تقویت روحیه مردم شده و امروزه آثار مثبت روحی و روانی آن مشهود است.


وی با اشاره به اینکه مردم رضایت خوبی از اقدامات گروه های جهادی دارند، ادامه داد: برخی از خانه های آسیب دیده از مناطق زلزله زده متعلق به سالمندان است که به تنهایی نمی توانند امور خود را انجام دهد و این مهم در حالیست که جهادگران کمک های شایانی به این خانواده ها کرده اند.


این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه حضور مسئولان در میان مردم اهمیت زیادی دارد، افزود: امروزه شاهد مشکلات زیادی خصوصا در حوزه اشتغال و اقتصاد هستیم اما حضور مسئولان در جایگاه های مختلف در میان مردم سبب دلگرمی آنها می شود.


کوهساری تصریح کرد: به عبارتی مردم شرایط و مشکلات کشور را درک می کنند و صحبت مسئولان از نزدیک با مردم از نظر روحی و روانی اثر مثبت خواهد داشت؛ بنابراین انتظار می رود همه مسئولان تاجایی که امکان دارد در میان مردم خصوصا مردم مناطق محروم و حادثه دیده حاضر شوند.


وی با اشاره به اینکه دیدار چهره به چهره مسئولان و مردم می تواند بسیاری از موانع بر سر راه تولید را مطابق شعار سال برطرف کند، ادامه داد: در واقع با توجه به اختیارات و وظایف مسئولان نسبت به مسائل تصمیم گیری می شود و مردم سریعا بازخوردش را می بینند.


نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه بازدید رییس مجلس از استان گلستان غیر رسمی و در راستای فعالیت گروه های جهادی بود اما در این دیدار ها موضوعاتی از سوی مردم مطرح شد و قول هایی داده شد.


رییس مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال پیش بینی اعتبار مناسب برای جاده رامیان به شاهرود و همچنین افزایش تسهیلات مناطق زلزله زده از جمله درخواست های مردمی بود که قول مساعد برای پیگیری آنها داده شد./


پایان پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحضور مسئولان در میان مردم موجب دلگرمی است/قول مساعد رییس مجلس برای پیگیری افزایش تسهیلات مناطق زلزله زده :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.