قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد! :: ورزش سه

حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد! :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد! :: اقطاع نیوزکد خبر: ۱۶۹۳۰۰۲/۱

زمان: ۲۲:۱۴  
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

بازدید: ۱,۸۵۵


با دستوراکید باشگاه آنتورپ بلژیک؛

باشگاه آنتورپ بلژیک به علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی خود اعلام کرد که دیگرحق حضوردرتمرین و مسابقات پرسپولیس را ندارد.

 تمرین امروز(سه شنبه) پرسپولیس با نظرکادرفنی تعطیل شده و قراربود علیرضا بیرانوند درتمرین روز چهارشنبه (فردا) سرخپوشان تهرانی حاضرشود اما با مخالفت شدید باشگاه بلژیکی مواجه شد.


این درحالیست که پیش ازاین گفته می شد قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس ۱۱ تیرماه (فردا) به پایان می رسد و این گلرملی پوش از۱۲ بازیکن این تیم محسوب می شود.


برهمین اساس بیرانوند اعلام کرده بود روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه آخرین روز حضورش درتمرینات پرسپولیس است که باشگاه جدیدش آنتورپ جلوی آن را گرفت.


البته هنوز ویزای بیرانوند برای سفربه بلژیک صادرنشده و او باید درتهران منتظراقدامات باشگاه آنتورپ باشد ولی حق تمرین با باشگاه پرسپولیس را ندارد. 


گفته می شود پرسپولسی ها نیزبه دنبال استعلام ازفیفا هستند بلکه بتوانند ازدروازه بان ملی پوش خود درهفته های آتی لیگ برترایران استفاده کند.


البته نتیجه استعلام باشگاه پرسپولیس ازفیفا نیزمشخص است و فدراسیون جهانی فوتبال حق را به آنتورپ بدهد.


به نظرهم می رسد خود علیرضا بیرانوند تمایلی نداشته باشد که ازهمین ابتدا با تیم جدیدش آنتورپ به مشکل بخورد و ترجیح می دهد تابع دستورات این باشگاه بلژیکی باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد! :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.