قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا ضعیف شده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حضور بسیج در فضای مجازی باید تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حضور بسیج در فضای مجازی باید تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت‌الله شیخ علی خاتمی، ظهر شنبه در دیدار با فرماندهان سپاه و نیروهای بسیجی به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه وقتی فلسفه تشکیل بسیج را می‌بینیم آینده‌نگری برای نظام و انقلاب است، گفت: امروز شناسنامه بسیج پرافتخار، پر برکت و مملو از ایثار و رشادت است، امروز خواست رهبر معظم انقلاب، پیشرو بودن بسیج در عرصه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه بسیج طی عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزشمندی داشته است، افزود: امروز نیز بسیج در عرصه‌های مختلف حضور دارد و توانسته است نقش مهم و تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

خاتمی با تاکید بر اینکه درخواست رهبری انقلاب درصحنه بودن بسیج در عرصه‌های مختلف است، ادامه داد: خدمات و دستاوردهای بسیج در صحنه‌های مختلف باید در جامعه تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان دور اندیشی و آینده‌نگری امام خمینی (ره) را عامل تشکیل بسیج عنوان کرد و با بیان اینکه فرهنگ بسیج همواره باعث اقتدار و عزت کشور در صحنه‌های مختلف شده است، گفت: امروز فرهنگ بسیج در جامعه جا افتاده و روشن‌ترین و افتخارآمیزترین کارنامه را دارد.

خاتمی با بیان اینکه شناسنامه بسیج مملو از فرهنگ غیرت، ولایتمداری، شجاعت و ایثار، متذکر شد: مقام معظم رهبری همواره نگاه بسیج به بسیج و نقش این نیرو در اقتدار و پیشرفت کشور داشته‌اند.

وی با بیان اینکه بسیج باید نقش خود را در فضای مجازی تقویت کند، افزود: بسیج باید به شکل جامع و هدفمند در فضای مجازی ورود پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان ارائه آموزش‌های علمی و فرهنگی را در راستای توسعه فعالیت‌های بسیج مورد تاکمید قرارداد و گفت: حلقه‌های صالحین، نمونه تربیتی برای بچه‌های مسجد است و باید آموزش‌های لازم به آنها ارائه شود.

خاتمی با تاکید بر امید آفرینی بسیج در جامعه، گفت: باید تلاش کنیم تا رفتار ما طبق خواسته رهبری باشد.

وی با بیان اینکه قرارگاه عمران و آبادی بسیج فعالیت‌های گسترده‌ای در منطق مختلف استان زنجان به‌ویژه مناطق محروم انجام داده است، گفت: در حوزه فعالیت‌های عمرانی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که این روند باید تداوم داشته باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های بسیج و سپاه تبدیل تهدیدها به فرصت بوده است، گفت: بسیج وعده‌های الهی را تحقق کرده و تهدیدهای علیه نظام و انقلاب را به فرصت بزرگی تبدیل کرده است.

حجت‌الاسلام حسن بیگدلی با اشاره به اینکه امروز بسیج و سپاه در عرصه‌های با تهدیدات مختلف مواجه شده است، افزود: تهدیدها فرصتی برای نظام و انقلاب شده و توانسته‌ایم از این فرصت‌ها برای ادامه راه انقلاب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: امروز بسیج در عرصه‌های مختلف درصحنه بوده است و در همه صحنه‌ها موفق عمل کرده است.

بیگدلی با تاکید بر لزوم تکیه و توجه به توان و دانش داخلی در حوزه‌های مختلف، گفت: اگر امروز چشممان به داخل و خودمان باشد و چشممان به غرب و شرق نباشد توانسته‌ایم موفق عمل کنیم.

وی ادامه داد: امروز ما میثاق می‌بندیم تا در راه نظام و انقلاب باشیم و تا زمینه ظهور پا در رکاب ولایت باشیم و امیدوارم در رکاب آن حضرت در راستای اعتلای اسلام تلاش کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحضور بسیج در فضای مجازی باید تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.