قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حذف سیستماتیک: رای دهندگان سیاهپوست امریکایی دلسرد شده اند

حذف سیستماتیک: رای دهندگان سیاهپوست امریکایی دلسرد شده اند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حذف سیستماتیک: رای دهندگان سیاهپوست امریکایی دلسرد شده اند

اقطاع نیوز- با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا به نظر می رسد که برای جلوگیری از رأی دادن، سیاه پوستان آمریکایی با تلاش های هماهنگ وسیستماتیکی مواجه هستند.

به گزارش سرویس ترجمه اقطاع نیوز به نقل از ان بی سی، بررسی ها نشان میدهد که تلاش های تبلیغاتی صورت گرفته در این مسیر بوده است که بسیاری از سیاهپوستان به هیچ وجه رأی نخواهند داد چرا که این احساس در آنها تقویت شده است که رای دادن آنها به معنی مشارکت بیشتر در سیستمی است که به طور مداوم حق آنها را پایمال می کند و از آنها محافظت نمی کند.
ان بی سی می نویسد: یک تاکتیک داخلی با هدف قرار دادن جامعه سیاه پوستان در فیس بوک به فریب آنها و دلسرد کردن شان از رای دادن پرداخته است.
دلسرد کردن رأی دهندگان با این هدف است که افراد احساس کنند که هیچ دلیلی برای این کار ندارند و این مساله باعث بی تحرکی و بی تفاوتی آنها می شوند.
به عنوان مثال در اوایل این ماه ، یک حساب کاربری در اینستاگرام با بیش از ۱۹۰۰۰ فالوئر ، ویدیویی را منتشر کرد که یک جوان سیاه پوست در پاسخ به سوالی که آیا می توانیم خشونت پلیس را رد کنیم؟ می گوید پاسخ این سوال نه است و سپس نتیجه گیری می کند: “رأی ندهید”
این ویدئو یکی از هزاران پستی است که در  رسانه های اجتماعی با هدف منصرف کردن سیاه پوستان از رای دادن در این چرخه از انتخابات همرسانی شده است.

اصل خبر را در ان بی سی ببینید.

خبر قبلی۸میلیون مبتلا و ۲۲۰ هزار قربانی کرونا در آمریکا؛ ترامپ: این ویروس به زودی از بین می رودآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحذف سیستماتیک: رای دهندگان سیاهپوست امریکایی دلسرد شده اندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.