قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود دارد

حدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود دارد

اقطاع نیوز/فارس رئیس مجمع نمایندگان گفت: بیش از ۵هزار پروژه در سراسر استان با پیشرفت فیزیکی صفر تا ۹۰درصد وجود دارد که برخی سال‌هاست راکد مانده و نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و قدرتمند برای تکمیل آنهاست.

ابراهیم عزیزی اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن  فصل بودجه، مجمع نمایندگان فارس در تهران با جدیت پیگیر اعتبارات استان است.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس، عزیزی با اشاره به برگزاری جلسه مجمع نمایندگان فارس در خصوص  پیگیری اعتبارات استان، گفت: در این نشست پروژه‌های کلان و خرد استان مورد بررسی قرار گرفته است تا اقدامات لازم برای جذب بودجه آن انجام شود.

رئیس مجمع نمایندگان فارس همچنین گفت: در این نشست اولویت‌های ماده ۲۳ که ردیف بودجه داشته و نیازمند اعتبار هستند، بررسی  و مقرر شد ضمن بررسی توسط نمایندگان و اولویت بندی در جلسات بعد مجمع ارائه و اقدام مقتضی انجام شود.

عزیزی خاطرنشان کرد: پروژه‌های حوزه سرزمینی که نیاز به اعتبار داشته یا باید اجرا شود، مشخص شده تا با توجه به فصل بودجه ریزی بتوان اعتبار لازم را برای آن جذب کرد.

رئیس مجمع نمایندگان فارس همچنین از تهیه طرحی برای حرکت هدفمند مجمع نمایندگان در نیازسنجی و اولویت بندی پروژه‌های استان خبر داد.

ابراهیم عزیزی گفت: بیش از ۵هزار پروژه بزرگ و کوچک دارای کد و ردیف بودجه در استان فارس وجود دارد که باید به سامان برسد اما اینکه کدام پروژه باید در اولویت قرار گرفته و با توجه به بودجه تخصیصی به بهره برداری برسد، نیازمند یک نقشه هدفمند، منطقی و هوشمندانه بود.

او از عزم نمایندگان استان برای تهیه این نقشه راه خبر داد و گفت: پس از تهیه سندی جامع از پروژه‌های مختلف استان فارس، اطلاعات این سند در اختیار۱۸ نماینده استان قرار خواهد گرفت تا آنها نیز در ۳جدول متفاوت پروژه‌های مربوط به شهرستان خود را با توجه به اولویت و نیاز منطقه، دسته بندی کرده و به ترتیب در جداول یک، دو و سه با درجه اهمیت درج کنند.

رئیس مجمع نمایندگان فارس تاکید کرد: اهمیت این جدول ۳گانه از آنجاست که هر نماینده می‌داند در تخصیص بودجه ۱۴۰۰کل کشور، کدام پروژه ها با توجه به نیاز مردم و شهرستان در اولویت است و همین موضوع تلاش نمایندگان برای به سرانجام رساندن پروژه‌ها را هدفمند می‌کند و طبیعتا پروژه‌های مورد نیاز سریع تر به بهره برداری خواهد رسید.

عزیزی با اشاره به همدلی و تعامل بی نظیر ۱۸نماینده استان فارس در تحقق اهداف بلند و زیربنایی خاطرنشان کرد: به فضل خدای متعال امروز این همدلی انگیزه‌ای برای حرکت‌های بزرگ در جهت رشد و توسعه استان فارس شده که جا دارد از تک تک نمایندگان به دلیل نگاه علمی، خردمندانه و هوشمندانه آنها به مسائل استان و کشور، تقدیر کرد.

این نماینده مجلس گفت: برنامه جدید و ابتکاری مجمع نمایندگان فارس برای تکمیل پروژه‌ها و تقسیم آنها به ۳اولویت درجه یک، دو و سه می‌تواند تا حد زیادی گره گشای روند تکمیل پروژه‌های مذکور باشد چراکه هر نماینده با آگاهی و اطلاعات دقیق از پروژه‌های شهرستان خود، می‌تواند پیگیر تامین منابع مالی آن در بودجه سال ۱۴۰۰کل کشور باشد.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود داردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.