قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ضرورت نظارت بر جهش قیمت‌ها

حج، فراخوان عمومی قیام در برابر انحراف‌ها و قدرت‌های زورگو است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حج، فراخوان عمومی قیام در برابر انحراف‌ها و قدرت‌های زورگو است

به گزارش اقطاع نیوز از رفسنجان، حجت‌الاسلام اصغر عسکری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید قربان اظهار داشت: یکی از امتحان‌های بزرگ حضرت ابراهیم (ع) به‌دنبال شکستن بت‌ها بود که آتش برای ابراهیم خنک شد و امتحان سخت‌تر حضرت ابراهیم بردن اسماعیل به قربان‌گاه بود که پاداش خود را از خداوند گرفت.

امام جمعه رفسنجان بیان داشت: خداوند از حضرت ابراهیم (ع) به‌عنوان پدر ما یاد می‌کند که باید از دستورالعمل‌ پدرمان یاد بگیریم که هم در برابر دستورات الهی تسلیم و هم در برابر قدرت‌های زورگو بایستیم.

وی تصریح کرد: امروز خود آمریکای‌ها اعلام کردند که ایران، ما را تحقیر کرده که هنوز باید منتظر حقارت‌های بیشتر باشند.

عسکری با بیان اینکه حج بازخوانی و بازسازی عمل حضرت ابراهیم (ع)بوده و به‌عنوان یک فریضه است که خداوند ازخانه کعبه به عنوان قیام مسلمانان یاد می‌کند، افزود: در واقع حج، یک فراخوان عمومی برای قیام عالم بشریت در مقابل انحراف‌ها، قدرت‌ها و زروگویی‌هاست.

مدیران روحیه انقلابی خود را حفظ کنند

حجت‌الاسلام مرتضی جعفری امام جمعه کوهبنان اظهار کرد: همواره انسان باید شاکر و قدردان نعمت‌های الهی باشد از جمله نعمت‌ها نظام مقدس جمهوری اسلامی و وجود ولایت و رهبری است.

وی تاکید کرد: از جمله اعمال عید قربان، قربانی‌کردن است که امری مستحب است اما جا دارد که انسان از بهترین‌ها در راه خدا انفاق کند و بخشی از گوشت قربانی را به نیازمندان ببخشد و بخشی را به اقوام و همسایگان و بخشی را برای خود بردارد.

امام جمعه کوهبنان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن تاکید دارند و از مدیران می‌خواهند که روحیه جهادی و انقلابی داشته باشند، روحیه‌ای که موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی شده است.

امام جمعه کوهبنان گفت: از جمله شاخصه‌های انقلابی بودن بصیرت دینی و سیاسی‌ست، کسی با این شاخصه در دام فتنه نمی‌افتد و البته مدیران با این روحیه، ترسی از تهدید و تحریم دشمنان خصوصا آمریکا ندارند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحج، فراخوان عمومی قیام در برابر انحراف‌ها و قدرت‌های زورگو استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.