قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حافظ روشندل قرآن رتبه اول مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور راکسب کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حافظ روشندل قرآن رتبه اول مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور راکسب کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حافظ روشندل قرآن رتبه اول مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور راکسب کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مرحله استانی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور در استان تهران با حضور شرکت کنندگانی از مراکز و واحدهای این دانشگاه برگزار شد.

از میان شرکت کنندگان این بخش مهران سلمانی از حافظین روشندل قرآن کریم موفق به کسب رتبه اول بخش حفظ کل قران کریم (برادران) استان تهران شد.

مهران سلمانی دانشجوی دانشجوی رشته الهیات دانشگاه پیام نور اسلامشهر و از حافظان روشندل قرآن کریم است.

وی درباره شرایط تحصیل در دانشگاه پیام نور اظهار داشت: در سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور شرایط افرادی همچون من پیش بینی شده و منابعی در این زمینه تهیه شده است که موجب شده است بتوانم تحصیل خود را راحت تر ادامه دهم.

سلمانی در رابطه با تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت: به رشته الهیات علاقمند هستم و پس از بررسی شرایط تحصیلی دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور را برای تحصیل انتخاب کرده‌ام.

حافظ کل قرآن کریم گفت: از کودکی حفظ قرآن کریم را شروع کرده‌ام و توانستم با کمک معلم خود کل قرآن را حفظ نمایم، برای رسیدن به این سطح تلاش بسیار کرده‌ام و اینک خوشحال هستم.

مهران سلمانی دانشجوی دانشجوی رشته الهیات دانشگاه پیام نور اسلامشهر و از حافظان روشندل قرآن کریم است که با شرکت در مرحله استانی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور توانسته است رتبه اول بخش حفظ کل قران کریم (برادران) را کسب نماید.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحافظ روشندل قرآن رتبه اول مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور راکسب کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.