قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حادثه هنگام حمل المان شهری در زرند و مرگ کارگر شهرداری

حادثه هنگام حمل المان شهری در زرند و مرگ کارگر شهرداری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حادثه هنگام حمل المان شهری در زرند و مرگ کارگر شهرداری

به گزارش اقطاع نیوز از زرند، در یک حادثه یک دستگاه تریلی حامل المان شهری هنگام عبور از بلوار جمهوری شهر زرند با سیم‌های برق فشار متوسط برخورد و یکی از کارگران شهرداری زرند که بالای تریلر حامل المان بود به‌علت نامعلومی از بالای تریلر به سطح خیابان سقوط کرد که بلافاصله وی را به بیمارستان زرند انتقال دادند.

به گفته عربپور رئیس اورژانس ۱۱۵ زرند، لحظاتی پس از حادثه دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند و جوان حادثه‌دیده که از بالای تریلر سقوط کرده بود را به بیمارستان زرند انتقال دادندو به علت شدت جراحات وارده برای ادامه درمان به بیمارستان کرمان انتقال داده شد که بر اثر صدمه شدید از ناحیه سر  تلاش پزشکان در نجات او بی‌نتیجه ماند و متاسفانه جان خود را از دست داد.

او از کارگران شرکتی شهرداری بوده و حدود ۴ماده قبل ازدواج کرده بود.

اسدی رئیس اداره برق زرند گفت: در این حادثه بیمه‌ای شبکه برق فشار متوسط دچار پارگی و ساکنین  برق آن محل به مدت یه ساعت قطع شد و خساراتی به شبکه برق وارد شده است.

وی تصریح کرد: قبل از انتقال هرنوع بار با ارتفاع  بالا در سطح شهر باید با این اداره هماهنگی صورت گیرد اما متاسفانه بدون هماهنگی اقدام به انتقال این المان با ارتفاع بالا شده و این حادثه رخ داده است.

قاسمی کارشناس راهنمایی و رانندگی زرند علت این حادثه را عدم رعایت اصول ایمنی انتقال المان شهری مربوط به شهرداری از سوی راننده عنوان کرد.

انتهای پیام/۸۰۰۲۲/ق
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحادثه هنگام حمل المان شهری در زرند و مرگ کارگر شهردارینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.