قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هوای تابستانی در زنجان حاکم می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جو اصفهان تا پنجشنبه پایدار است / افزایش ۲ درجه‌ای دما – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جو اصفهان تا پنجشنبه پایدار است / افزایش ۲ درجه‌ای دما – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

آسیه آقایی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها حاکی از آن است که همچنان جوی پایدار بر استان حاکمیت می‌کند.

وی افزود: بر این اساس آسمان استان در اکثر مناطق صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد ملایم در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه با پایدار نسبی جو در مناطق مرکزی و صنعتی شرایط برای افزایش آلاینده‌های جوی مهیا است، ابراز داشت: بر این اساس در برخی ساعات کیفیت هوا ناسالم برای گروه‌های حساس و در ساعات دیگر ناسالم برای عموم پیش بینی می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه دمای هوای اکثر مناطق استان بین یک تا دو درجه افزایش را طی ۲۴ ساعت آینده تجربه می‌کند، ادامه داد: بر این اساس هوای شهر اصفهان نیز در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۲ و منفی هفت درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

آقایی اضافه کرد: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و بویین میان دشت با دمای منفی ۱۴ درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان پیش بینی شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجو اصفهان تا پنجشنبه پایدار است / افزایش ۲ درجه‌ای دما – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.