قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جوجه ریزی اول آبان نرخ مرغ را از نیمه آذر کاهش می‌دهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جوجه ریزی اول آبان نرخ مرغ را از نیمه آذر کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جوجه ریزی اول آبان نرخ مرغ را از نیمه آذر کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سیدجمال سجادی پور در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به افزایش قیمت مرغ در یزد اظهار داشت: این افزایش یه دلیل کمبود و گرانی نهاده های دامی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نهاده دام و طیور به میزان نیاز وارد نشده است، افزود: در حال حاضر ۴۰ درصد نهاده های مورد نیاز مرغداران تامین نشده و مرغداران ناچار به تامین نهاده ها با نرخ آزاد شده اند که این امر بر قیمت مرغ اثر گذاشته است.

سجادی پور با اشاره به اینکه در استان یزد سالانه بالغ بر ۶۶ هزار قطعه مرغ گوشتی تولید می شود، عنوان کرد: حدود ۳۴ هزار تن از این میزان تولید به سایر استانها ارسال می شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای کاهش قیمت مرغ در یزد عنوان کرد: امیدواریم با جوجه‌ریزی‌هایی که از اول آبان ماه صورت گرفته از نیمه آذر ماه قیمت مرغ به میزان مطلوب و منطقی نزول پیدا کند.

رئیس جهاد کشاورزی استان یزد یادآور شد: نرخ مرغ در یزد با سایر استانها متفاوت است و تا زمانی که همه استانها با یک نرخ ثابت مرغ عرضه نکنند، نرخ‌ها متاثر از یکدیگر خواهند بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجوجه ریزی اول آبان نرخ مرغ را از نیمه آذر کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.