خانه | تسنیم | جهان اسلام در قبال جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی ساکت ننشینند- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
جهان اسلام در قبال جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی ساکت ننشینند

جهان اسلام در قبال جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی ساکت ننشینند- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقطاع نیوز در سنندج، با تبریک روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس، یک روز جهانی است و منحصر به فلسطین نیست و همه کسانی که دلشان به یاد مستضعفان می‌تپد، انزجار و نفرت خود را به دنیا اعلام می‌کنند.

وی با بیان اینکه جنایت رژیم صهیونیستی محکوم است، افزود: ساکنان فلسطین مظلوم واقع شده و باید به سرزمین مادری خود برگردند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه براساس فرموده رهبری، مبارزه برای آزادی فلسطین یک جهاد فی سبیل الله و یک فریضه الهی است؛ تصریح کرد: باید همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام متحدانه فریاد انزجار خود را از رژیم ملعون صهیونیستی به دنیا اعلام کرده و در قبال جنایت‌هایشان ساکت ننشینند.

وی گفت: سیاست آمریکایی‌ها این است که درگیری‌ها را به پشت جبهه مقاومت بکشند، تا رژیم صهیونیستی به اهداف پلید خود برسد و جنایت و کشت و کشتارهای خود را عادی جلوه دهند.

حجت‌الاسلام جعفرنژاد با بیان اینکه نابودی رژیم صهیونیستی به زودی به منصه ظهور می‌رسد، خاطرنشان کرد: امروز راهپیمایی محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی مسلمانان به‌دلیل شرایط کنونی برگزار نشد اما همه با پیام وحدت خدشه‌ناپذیر جهان اسلام و فریادمان را از فضای مجازی و رسانه‌ها به دنیا اعلام کردیم کمااینکه بیانات رهبری نیز بازتاب جهانی داشت.

انتهای پیام/۴۸۶/ی

جهان اسلام در قبال جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی ساکت ننشینند- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۲۲:۰۶:۴۶

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.