قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کمبود مرغ در آذربایجان غربی/توزیع ۴۰ تن مرغ منجمد آغاز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جهاد کشاورزی آذربایجان غربی مواد اولیه مرغداری ها را تامین کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جهاد کشاورزی آذربایجان غربی مواد اولیه مرغداری ها را تامین کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، نادر صادقی در جلسه بررسی مشکلات سیب صنعتی و مرغداران استان افزود: صادقی صنعت مرغداری استان را در یکی از صنایع برتر کشوری است و تأمین نهاده‌های دامی و نحوه توزیع نقش مؤثری در کنترل قیمت مرغ دارد.

وی با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده برای خرید تضمینی سیب صنعتی، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند شرایط لازم برای فروش محصول سیب بدون نقش آفرینی واسطه‌ها را فراهم سازند. باغداران نیز محصول سیب را به مراکز تعیین شده بفروشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: کم اثر شدن نقش دلالان در بازار سیب به طور قطع به سود بیشتر کشاورز ختم می‌شود.

در این جلسه ضمن بررسی مسائل و مشکلات سیب صنعتی و مرغداران استان تصمیمات لازم برای بهبود وضعیت خرید سیب صنعتی و نیز تأمین نهاده‌های دامی مرغداران، قیمت مرغ و شیوه‌های توزیع اتخاذ شد.

آذربایجان‌غربی سالانه با تولید متوسط یک میلیون تن سیب از سطح باغ‌های خود از استان‌های پیشرو در تولید این محصول در کشور است اما با وجود این امتیاز و داشتن محصولی با کیفیت، کشاورزان این استان همواره با مشکل فروش محصول مواجه هستند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجهاد کشاورزی آذربایجان غربی مواد اولیه مرغداری ها را تامین کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.