چهارشنبه , 27 اکتبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

جزئیات دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی با گروسی و لیخاچیوف – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جزئیات دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی با گروسی و لیخاچیوف

سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ – ۱۲:۳۶

محمد اسلامی

تهران (پانا) – معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و الکسی لیخاچیوف رئیس شرکت دولتی روس اتم به‌طور جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اقطاع نیوز، محمد اسلامی درباره دیدار با مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: ملاقات با مدیر کل آژانس در امتداد و پیرو بازدید ایشان و مذاکرات و گفت‌وگوهای تهران بود. ما تاکید کردیم که هیچ انحرافی در برنامه هسته‌ای نداریم و باید با رفتار حرفه ای و فنی و به دور از نفوذهای سیاسی، روابط ایران و آژانس مبتنی بر قوانین و مقررات تسهیل و تسریع شود.

معاون رئیس‌جمهور در ادامه دیدارهای خود در وین با هیئت روسی به ریاست الکسی لیخاچیوف، رئیس شرکت دولتی روس اتم دیدار کرد و درباره این دیدار گفت: دیدار خوب، سازنده و دوستانه ای بود.

وی افزود: تولید برق هسته‌ای برای جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد؛ در سفری که در آینده به مسکو خواهیم داشت در خصوص نحوه تعامل و سرعت بخشیدن در پیشرفت واحدهای جدید نیروگاه بوشهر صحبت خواهیم کرد و هماهنگی لازم انجام می‌شود.جزئیات دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی با گروسی و لیخاچیوفنمایش کامل متن

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.