قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امر به معروف و نهی از منکر به درستی برای مردم جامعه تبیین شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جایگاه فعلی ستاد امر به معروف ونهی از منکر در جامعه ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جایگاه فعلی ستاد امر به معروف ونهی از منکر در جامعه ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام احمد خلیلی در گفتگو با اقطاع نیوز، با اشاره به رویکردهای جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان سیریک گفت: در دوره جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر، با کمک خود مردم آسیب شناسی و از راهکارهایی که خود مردم ارائه می‌دهند در جامعه رفع آسیب خواهیم کرد.

وی امر به معروف و نهی از منکر نیز وظیفه عموم مردم عنوان کرد و افزود: مردم پیشگامان اصلی در امر به معروف و نهی از منکر هستند، و ستاد به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است که خود مردم آمران به معروف اصلی در جامعه باشند.

وی با اشاره به اینکه مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر را یک ضرورت می‌دانند، اضافه کرد: مردم به این باور رسیده اند که امر به معروف ضامن ترویج خوبی‌ها و کاهش بدی‌ها در جامعه است و نهی از منکر، زشتی‌ها را از جامعه دور نگه می‌دارد.

حجت الاسلام احمد خلیلی گفت: یکی از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر است.

وی در پایان با معرفی مختار رحیمی به عنوان روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سیریک و مسئول اصلی برگزار کننده تمام برنامه‌های ستاد از مردم و مسئولان شهرستان به منظور بهتر برگزار شدن برنامه‌های ستاد تقاضای همکاری کرد و تاکید کرد: اعضای ستاد موظفند که تبیین و ترویج فرهنگسازی امر به معروف و نهی از منکر با رویکردی اقناعی در تمامی سطوح جامعه با بهره گیری از فضای معنوی و حماسی انجام دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجایگاه فعلی ستاد امر به معروف ونهی از منکر در جامعه ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.