قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کندوان سفیدپوش شد/ لغزندگی راههای مازندران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جاده های گلستان لغزنده است/ لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جاده های گلستان لغزنده است/ لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

علی عبدی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهارکرد: به دنبال بارش باران در محورهای ارتباطی گلستان جاده ها لغزنده بود لذا رانندگان با احتیاط بیشتری حرکت کنند.

وی از بارش برف در محور توسکستان خبرداد و گفت: با توجه به شرایط جوی استان و پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف در ارتفاعات، به همراه داشتن زنجیرچرخ در مسیرهای کوهستانی الزامی است.

عبدی از مردم خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت ضرورت قبل از شروع سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شده و تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.

رعایت مواردی مانند سرعت مطمئنه، حفظ فاصله طولی، حفظ خونسردی و اطمینان از سلامت وسیله نقلیه از ضروریاتی بود که رئیس پلیس راه گلستان به آن اشاره کرد.

گفتنی است هواشناسی گلستان هم اعلام کرد که با نفوذ سامان ناپایدار، شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان، در ارتفاعات ریزش برف و مه آلودگی هستیم.

از عصر امروز (یکشنبه) تا ظهر فردا موقتاً کاهش ناپایداری پیش بینی می شود.

موج بارشی دیگری از بعدازظهر فردا نفوذ خواهد کرد که تا روز سه شنبه در استان فعال خواهد بود و از بعدازظهر سه شنبه تا بعدازظهر پنج شنبه جوی نسبتاً پایدار را شاهد خواهیم بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجاده های گلستان لغزنده است/ لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.