قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جاده‌های تنگستان ایمن‌سازی شوند/ انتقاد از نصب نامناسب سرعت‌گیرها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

جاده‌های تنگستان ایمن‌سازی شوند/ انتقاد از نصب نامناسب سرعت‌گیرها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


جاده‌های تنگستان ایمن‌سازی شوند/ انتقاد از نصب نامناسب سرعت‌گیرها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالحسن رفیعی‌پور عصر دوشنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان تنگستان اظهار داشت: اصل و مبنای شورای ترافیک، فرهنگ سازی و آموزش و توجه ویژه به این دو مقوله است.

وی اضافه کرد: سرعت گیرها باید بجا و در محل مناسب نصب شود، در مرحله اول باید نظریه کارشناسی در محل‌های نصب سرعت گیر و سرعت‌کاه اخذ و سپس با استانداردهای لازم سرعت گیر نصب شود.

فرماندار شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: پذیرفته نیست، در هر محل و خیابان و جاده بدون نظریه کارشناسی نسبت به نصب سرعت‌گیر اقدام شود.

وی ادامه داد: رسانه‌ها نقش مهمی در راستای اطلاع رسانی و شفاف سازی را برعهده دارند و اگر با اطلاع رسانی کامل و دقیق باشد، در حل بسیاری از مشکلات شهرستان مردم و مسئولین را یاری می‌کنند.

رفیعی‌پور بیان کرد: سرعت کاه‌های مسیر ورودی شهر دلوار و مسیر خورموج – اهرم (قبل از میدان گادوی) با نظر کارشناسی پلیس راه کاهش و ایمن سازی لازم صورت گیرد.

وی تاکید کرد: ایمن سازی راه‌های مواصلاتی و معابر شهری در اولویت مدیران راهداری و شهرداران قرار گیرد.

فرماندار تنگستان افزود: شهرداران اهرم، دلوار و آباد و دهیار گشی نسبت به جانمایی و اجرای پد بالگرد برای فرود بالگرد در زمان بروز حوادث احتمالی اقدام لازم را به عمل آورند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزجاده‌های تنگستان ایمن‌سازی شوند/ انتقاد از نصب نامناسب سرعت‌گیرها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.