قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ثمره اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ثمره اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محسن کریمی، عصر سه شنبه در بازدید از اردوهای جهادی نوروزی در جمع جهادگران بسیج سازندگی اراک اظهار کرد: امروز فضای اردوهای جهادی جدا از اینکه مسائل تربیتی را دنبال می‌کند، به یک سبک زندگی موفق تبدیل شده است و باید باجدیت دنبال شود.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری طنین انداز کردن تفکر و کار جهادی در کشور است و این نشان از اهمیت این تفکر است چراکه تاریخ ۴۲ ساله انقلاب اسلامی به وضوح نشان می‌دهد هر کجا با کار و روحیه جهادی پیش رفتیم توانستیم موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها را به دست آوریم.

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر و کار جهادی یک اصل مهم محسوب می‌شود و لذا باید تلاش کنیم تفکر جهادی فراگیر شود که لازمه این کار بسیج عمومی و هدایت عموم مردم و خصوصاً جوانان در فعالیت‌های جهادی است. ثمره کار و روحیه جهادی باید خدمت رسانی همه جانبه برای تحقق عدالت و پیشرفت باشد چراکه این مسئله یکی از آرمان‌ها و شعارهای اصلی انقلاب است و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.

کریمی با بیان اینکه، خوشبختانه امروز با طنین انداز شدن حرکت‌های جهادی شاهد تربیت خیل عظیمی از نیروهای جوان و دلسوز به انقلاب هستیم و این مسئله در گام دوم انقلاب با قوت ادامه پیدا خواهد کرد گفت: بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است و این یکی از مأموریت‌های مهم بسیج سازندگی است که خوشبختانه تاکنون در آن موفق بوده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: بزرگترین سرمایه‌های اردوهای جهادی مردم و جهادگران مخلص هستند که بدون هیچ گونه ادعا و چشم داشتی در میدان خدمت رسانی حاضر می‌شوند و تمرکز اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب باید باشد. الگویی که در اردوهای جهادی برای خدمت به مناطق محروم توسط جهادگران بسیجی انجام شد و بسیار موفق عمل کرد امروز برای رفع آسیب‌های اجتماعی در حال به کارگیری است و لازمه موفق شدن آن پشتیبانی و حمایت همه جانبه مسئولین و دستگاه‌های مرتبط است که باید به آن توجه شود.

وی بیان کرد: امروز مردم ایران و خصوصاً مردم روستاها به جهادگران بسیجی افتخار می‌کنند و به وضوح می‌بینیم جهادگران در هر روستایی که حضور پیدا می‌کنند مردم آن منطقه با گرمی از آنها استقبال می‌کنند و این یک سرمایه بزرگ است.آرشیو اخبار فرهنگی سرویس خبری اقطاع نیوزثمره اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.