قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ثبت ۹۶۸ واقعه طلاق طی پنج ماهه امسال در زنجان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ثبت ۹۶۸ واقعه طلاق طی پنج ماهه امسال در زنجان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ثبت ۹۶۸ واقعه طلاق طی پنج ماهه امسال در زنجان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سیدعلی شفیعی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای راهبری جمعیت استان که در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه آمار حاکی از آن است که نرخ طلاق در زنجان با میانگین کشوری برابر می‌کند، گفت: طی پنج ماهه امسال ۹۶۸ واقعه طلاق در زنجان به ثبت رسیده است.

وی با یادآوری اینکه برنامه‌ریزی‌هایی که در استان انجام می‌شود، با اهتمام به سیاست‌های جمعیتی اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد، افزود: آمار مربوط به ولادت در استان زنجان طی پنج ماهه اول امسال حاکی از ثبت ۶ هزار و ۶۳۵ واقعه ولادت است که این رقم در استان با ۱۴.۵ درصد، بیشتر از آمار کشوری (۱۴.۱) است.

شفیعی با اشاره به اینکه طی پنج ماهه اول امسال تعداد چهار و ۳۰۰ مورد ولادت در شهرها و ۲ هزار و ۲۸۸ مورد ولادت نیز در روستاها اتفاق افتاده است، ادامه داد: همچنین امسال شاهد ثبت ولادت سه هزار و ۵۲۷ مورد پسر و سه هزار و ۱۰۸ مورد دختر بوده‌ایم.

مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان در خصوص آمار مربوط به واقعه وفات در استان زنجان نیز اظهار کرد: در این زمینه نیز طی پنج ماهه امسال شاهد ثبت ۲۷۲۲ مورد واقعه وفات با نرخ ۶ درصد در استان زنجان بوده‌ایم.

شفیعی همچنین در رابطه با آمار ثبت شده در خصوص واقعه ازدواج در استان زنجان، خاطرنشان کرد: در این خصوص نیز سه هزار و ۹۶۹ مورد واقعه ازدواج طی پنج ماهه امسال در استان زنجان به ثبت رسیده که این نرخ در استان ۸.۷ درصد و در کشور ۸.۱ درصد است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزثبت ۹۶۸ واقعه طلاق طی پنج ماهه امسال در زنجان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.