قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ثبت ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ثبت ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ثبت ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی محمدی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۸۰ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به پنج هزار و ۵۱۹ نفر رسید و هم‌اکنون ۶۲۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۶ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۷ هزار و ۸۶۷ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۳ نفر است که از این تعداد چهار مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

محمدی درباره سایر جان باختگان گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در شهرستان اسلام آباد غرب سه نفر و در شهرستان‌های هرسین، کنگاور، ثلاث باباجانی، گیلانغرب، سرپل ذهاب و روانسر هر کدام یک‌نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۵۰ نفر رسید.

محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۵ هزار و ۳۷ نفر بستری و ۱۳ هزار و ۶۳۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۵ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۶۸ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزثبت ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.