قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ثبت نام ۵۰۴ نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ثبت نام ۵۰۴ نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، در سومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان ۲۲۴ نفر نام نویسی کردند که ۱۷ نفر از آن‌ها زن و ۲۰۷ نفر مرد بوده‌اند همچنین چهارمین روز ثبت نام نیز از لحظاتی قبل به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز شده است.

از مجموع ۲۲۴ نامزد ثبت نامی در سومین روز ۱۹۴ نفر به صورت حضوری و ۳۰ نفر به صورت مجازی نام نویسی کرده‌اند و بیش از ۴۰ درصد این افراد شامل ۹۷ نفر زیردیپلم، ۶۱ نفر دیپلم، ۲۲ نفر کاردانی و ۳۲ نفر کارشناسی هستند همچنین مدرک تحصیلی هفت نفر فوق لیسانس ذکر شده و یک نفر روحانی است.

بیشترین میزان ثبت نام در روز سومین با ۷۴ نفر متعلق به شاهرود و پس از آن ۵۰ نفر متعلق به دامغان است کمترین ثبت نام در شهرستان سمنان با ۹ نفر رقم خورده است.

به این ترتیب تا پایان سومین روز از نام نویسی داوطلبان حضور در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای استان سمنان ۵۰۴ نفر نام نویسی کردند زیرا در روز نخست شاهد نام نویسی ۱۱۰ نفر و در روز دوم شاهد نام نویسی ۱۷۰ نفر و در روز سوم شاهد ثبت نام ۲۲۴ نفر بودیم.

به دلیل شیوع کرونا و قرمز شدن چهار شهرستان استان سمنان، ستاد کرونا از نامزدها خواسته تا از طریق غیر حضوری شامل سایت و اپلیکیشن نام نویسی و مدارک خودشان را ارسال کنند. متأسفانه علی رغم تمام توصیه‌ها هنوز روش نام نویسی غیرحضوری اقبالی نداشته و تا پایان دومین روز فقط ۱۳ درصد نامزدها از این طریق اسم نوشته‌اند.

به گزارش مهر، ۲۸۱ روستای استان سمنان دارای شورای اسلامی هستند و قرار است در انتخابات پیش رو، اعضای شورای اسلامی این روستاها برای دوره ششم انتخاب شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزثبت نام ۵۰۴ نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.