قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ثبت‌نام «سِری» ۱۴ کاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ثبت‌نام «سِری» ۱۴ کاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ثبت‌نام «سِری» ۱۴ کاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهلت ۱۰ روزه ای که از طرف وزارت ورزش برای نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج تعیین شده بود امروز دوشنبه (۲۷ بهمن ماه) به پایان رسید. 

فدراسیون شطرنج طی اطلاعیه ای عجیب بدون اشاره به تعداد و نام کاندیداها اینطور اعلام کرده که «مراتب پس از بررسی در کمیسیون تطبیق که در دفتر معاونت محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برگزار می گردد از طریق دفتر امور مشترک فدراسیون ها افراد حائز شرایط معرفی خواهند شد.»

این در حالی است که پیگیری های اقطاع نیوز حکایت از نام نویسی ۱۴ کاندیدا برای حضور در انتخابات فدراسیون شطرنج دارد که برخی از آنها همان کاندیداهایی هستند که برای مجمع لغو شده هم ثبت نام کرده بودند و حتی تایید صلاحیت شده بودند مانند محمد ابراهیم مداحی و شادی پریدر رئیس پیشین و نایب رئیس فدراسیون. 

افشین داوری که سرپرستی فدراسیون دوچرخه سواری را بر عهده دارد همراه با احمد گواری، عرفان هاشمی رئیس هیات همدان و فراهانی از نمایندگان مجلس از دیگر افرادی هستند که کاندیدای ریاست فدراسیون شطرنج شده اند. 

بعد از اتمام دوره ریاست مهرداد پهلوان زاده (اسفندماه) یک بار نام نویسی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون انجام شد و حتی قرار بود مجمع انتخاباتی ۶ آبان ماه برگزار شود اما در فاصله دو روز مانده به زمان مقرر و به بهانه اعمال پروتکل های بهداشتی موردتاکید، برگزاری آن لغو شد. بعد از آن تعیین زمان جدید برای انتخابات به قدری به تعویق افتاد که به تجدید نام نویسی کاندیداها انجامید چراکه بیش از ۶ ماه از ثبت نام اولیه گذشته بود.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزثبت‌نام «سِری» ۱۴ کاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.