قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تیم های پایه والیبال دختران قزوین را تشکیل می دهیم/ حضور در لیگ برتر و تیم داری حرفه ای را دنبال می کنم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تیم های پایه والیبال دختران قزوین را تشکیل می دهیم/ حضور در لیگ برتر و تیم داری حرفه ای را دنبال می کنم

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مهدیه ژوبین مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مدیره شرکت فرد تاکستان و باشگاه فرهنگی ورزشی ژوبین در گفتگو باخبرگزاری برنا در خصوص تیم داری گفت: مهمترین انگیزه ام ابتدا زنده نگهداشتن یاد مرحوم پدرم در استان و کشور  و سپس حمایت از ورزشکارانی بود که می توانستند افتخار آفرینی کنند.

وی افزود: وقتی مطلع شدم دختران ورزشکار استان قزوین در رشته والیبال به دلیل نداشتن حامی مالی نمی توانند در مسابقات شرکت کنند و برخی هم برای محروم نماندن از این موقعیت به استانهای دیگر رفته اند و دچار مشکلاتی شده اند، تصمیم گرفتم در راستای مسئولیت اجتماعی وارد میدان شوم و مانند یک مادر از دختران ورزشکار حمایت کنم.

ژوبین تصریح کرد: وقتی دختران ورزشکار برای حفظ انگیزه های ورزشی خود حاضر می شوند سختی راه و دوری از خانواده را تحمل کنند تا برای استان افتخار کسب کنند چرا نباید در استان مورد حمایت قرار گیرند لذا با ورود به باشگاه داری تلاش کردم زمینه شکوفایی استعدادهای ورزشی را در استان قزوین مهیا کنم.

این حامی مالی بیان کرد: با مشورت خانم غفوری دبیر هیئت والیبال بانوان استان تصمیم گرفتم با تاسیس یک باشگاه ورزشی به صورت حرفه ای وارد کار شوم و با تشکیل تیم های پایه برای سالها به ورزشکاران بومی و محلی کمک کنم.

image_2021_12_26-9_43_31_533_x7P

وی در خصوص هزینه های تیم داری گفت: به هرحال در شروع یک کار بزرگ هستیم و چشم اندازهای خوبی را ترسیم کرده ایم که باید بتدریج و در برنامه های میان مدت و بلند مدت به آن دست یابیم و برای این کار در سال اول حدود ۱٫۵ تا  ۲ میلیارد تومان برای عقد قرارداد با بازیکنان، ورودی فدراسیون، تهیه لباس و وسایل  ورزشی،  شرکت در مسابقات، تامین پاداش در پیروزی ها پیش بینی کرده ایم که حتما بیشتر خواهد شد.

این حامی مالی تیم والیبال قزوین یادآورشد: البته نگاهم باشگاه داری دائمی است و کمک خواهیم کرد تا ورزشکاران وارد لیگ برتر شوند و در این مسیر هرگز رویکرد شعاری و تبلیغاتی نداریم و نمی خواهیم فقط یک سال موفق باشیم بلکه حضور مستمر در مسابقات ورزشی را هدف گذاری کرده ایم و تلاش می کنیم تیم های پایه والیبال دختران شکل بگیرد.

خانم ژوبین در پاسخ به این سوال که بومی بودن تیم آیا موجب عقب ماندن از جدول مسابقات و یا احتمالا سقوط نخواهد شد گفت: این که تیم بومی است خوب مزیت هایی دارد ولی کار سخت است و شما باید با تیم های قدرتمند با بازیکنان بومی رقابت کنید اما کادر فنی و من به توان همین بازیکنان با انگیزه باور داریم و تلاش می کنیم تیم را در لیگ حفظ کرده و برای تقویت آن و حضور در رقابت های بالاتر هم آماده کنیم.

وی بیان کرد: این تیم حتما در لیگ می ماند اما حتی اگر بیفتد باز هم تیم را حفظ خواهیم کرد تا ورزش دختران تعطیل نشود چون اهداف مهمی را پیاده خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ژوبین یادآورشد: از اعضای تیم خواسته ایم همه تلاش خود را بکار گیرند تا نماینده شایسته ای برای استان قزوین باشند و نام قزوین را در والیبال بانوان زنده کرده و با تجربه ای که در سالهای اول کسب می کنند خود را برای لیگ برتر آماده کنند و بدانند ما حامی جدی آنها خواهیم بود تا ورزش بانوان تقویت شود.

image_2021_12_26-9_34_48_234_HhZ

ژوبین اظهارداشت: بعنوان یک شهروند و تولیدکننده و کارآفرین کمک خواهم کرد تا دختران والیبالیست استان قزوین حتما در میادین ملی و بین المللی هم بدرخشند و در این راه از مسئولان ورزش استان قزوین هم انتظار حمایت و مساعدت داریم.

وی از رونمایی لباس این تیم هم خبرداد و افزود: با حضور مسئولان ورزش استان از این لباس رونمایی شد و ورزشکاران از این پس با این لباس وارد میادین ورزشی خواهند شد.

ژوبین از همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان و دبیر هیئت والیبال در ایجاد بستر حضور حامیان مالی و تیم داری هم تشکر و قدردانی کرد.

تیم والیبال بانوان ژوبین به عنوان نماینده استان قزوین در مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور که از امروز در شیراز برگزار می شود عازم این رقابتها شده است.

تیم والیبال ژوبین قزوین در گروه« ب» با تیم های سورن فارس، اوج درگز، پاس گلستان و شهریاران باغ بهاران هم گروه است.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتیم های پایه والیبال دختران قزوین را تشکیل می دهیم/ حضور در لیگ برتر و تیم داری حرفه ای را دنبال می کنمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 17 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.