قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تیم فوتبال گل ریحان البرز از حضور در لیگ دسته اول کناره گیری کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال گل ریحان البرز از حضور در لیگ دسته اول کناره گیری کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تیم فوتبال گل ریحان البرز از حضور در لیگ دسته اول کناره گیری کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، باشگاه گل ریحان البرز یکی از تیم‌های خصوصی حاضر در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور به دلیل مشکلاتی که با آن مواجه بود، با انتشار بیانیه‌ای از حضور در لیگ دسته اول انصراف داد. در این بیانیه آمده است:

«سرمایه داری در فوتبال و ورود بخش خصوصی به این رشته پرطرفدار ورزشی آن را از یک فعالیت رقابتی خارج و تبدیل به صنعتی درآمدزا کرده است. اما با وجود این شیوه از مدیریت فوتبال در دنیای حرفه‌ای، این رشته پرطرفدار در ایران هنوز در قید و بندهای حمایت دولتی است و حیات آن بدون تغذیه از بودجه دولتی و حمایت سازمان‌ها امکان پذیر نیست.

باشگاه گل ریحان البرز در چند سال گذشته به پیروی از فوتبال حرفه‌ای دنیا به دنبال شکستن انحصار دولت و سازمان‌های دولتی بر این رشته ورزشی بود. اما با وجود تمام فعالیت‌های این باشگاه، اتفاقاتی در مسیر رشد تیم قرار گرفت که نه تنها محرکی برای سوق دادن آن به سمت لیگ برتر نبود بلکه به مانعی برای فعالیت آن در فصل جدید لیگ آزادگان تبدیل شده است.

مانعی که از کارشکنی برخی نهادهای ورزشی استان سرچشمه می‌گیرد و با گرو کشی برخی افراد خاص در حال تکمیل است. این کارشکنی در مسیر توسعه فوتبالی گل ریحان البرز نه تنها یکی از استان‌های پرجمعیت کشور را از سهمیه لیگ برتر در آینده محروم می‌کند بلکه مسوولان تیم را وادار کرد تا علیرغم میل باطنی تصمیمی متفاوت اتخاذ کنند. تصمیمی که مورد تایید مسوولان باشگاه گل ریحان البرز است.

تصمیم تمامی مسئولان گل ریحان البرز در روزهای منتهی به آغاز لیگ آزادگان انصراف رسمی از حضور در این لیگ است. این تصمیم به آن خاطر است که تیم به طعمه برخی از افراد سودجو و کسانی که به دنبال گروکشی هستند، تبدیل نشود.»آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزتیم فوتبال گل ریحان البرز از حضور در لیگ دسته اول کناره گیری کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.