قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۸۲ هزار دانش آموز کردستانی در مدارس ثبت نام کردند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم‌های نظارتی، فعالیت مدارس را رصد و ارزیابی می‌کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تیم‌های نظارتی، فعالیت مدارس را رصد و ارزیابی می‌کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان، رشید قربانی در نشست شورای معاونین آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اقدامات انجام شده در پروژه مهر و طول تابستان و سنگینی فعالیت‌ها، اظهار کرد: با مشارکت همه بخش‌ها و دست اندرکاران امر، سال تحصیلی جدید با موفقیت آغاز و مدارس از ۱۵ شهریور بازگشایی شد.

وی عملکرد استان در اکثر شاخص‌ها به خصوص ساماندهی نیروی انسانی را مطلوب ارزیابی کرد و با بیان اینکه امسال کمترین مشکل را در این بخش داشته ایم، افزود: در بخش نقل و انتقال فرهنگیان با بیش از ۶۵ درصد انتقال متقاضیان موافقت شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان نظارت بر فعالیت‌های مدارس را یکی از برنامه‌های اولویت دار استان عنوان کرد و با تاکید بر ضرورت رصد و پایش اقدامات مدارس به خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامت دانش آموزان، ادامه داد: بر اساس بازدیدهای سر زده که از ابتدای شروع سال تحصیلی جدید انجام شده است، عملکرد مدارس در بخش‌های مختلف رضایت بخش بوده است.

قربانی با اشاره به عدم قطعیت در مواجه با کرونا و ضرورت آمادگی برای پیشبرد امور، یادآور شد: در این فضا و شرایط باید همه کمک کنند تا برنامه‌ها به خوبی مدیریت شود و اظهار نظر و اقدامات باید در چارچوب‌های ابلاغی وزارت باشد.

وی آموزش حضوری را اولویت اول استان اعلام کرد و با بیان اینکه در ارائه آموزش‌های حضوری، تهدید و اجبار نداریم، بیان کرد: سیاست کلی تشویق دانش آموزان برای آموزش حضوری است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در صورت عدم حضور دانش آموزان در مدارس باید با همکاری اولیا و هماهنگی والدین با مدارس، آموزش جایگزین برای دانش آموزان تعیین و مسائل مربوط به آموزش دانش آموزان باید از طریق مدارس رصد و پیگیری شود و مدارس نباید تعطیل شوند.

قربانی با تاکید بر ضرورت تشکیل تیم‌های نظارت در سطح استان و شهرستان به منظور بازدید از مدارس، اظهار کرد: باید بر اساس برنامه ریزی و تعیین افراد در سطح اداره کل و شهرستان، مسئولیت رصد و پایش هر چند مدرسه به یک فرد واگذار و به صورت مستمر و مداوم، فعالیت‌های مدارس در بخش‌های مختلف ارزیابی شود.

وی افزود: همه مدارس بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ضدعفونی تمام بخش‌ها بوده و در صورت امکان دستگاه ضدعفونی پدالی خریداری شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به شبکه شاد و قابلیت‌های نسخه جدید این اپلیکیشن و برگزاری جلسات لایو در بستر شاد، از معاونین خواست با بهره‌گیری از شبکه نسبت به برگزاری جلسات توجیهی و تشریح برنامه‌ها اقدام کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتیم‌های نظارتی، فعالیت مدارس را رصد و ارزیابی می‌کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.