قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تکنولوژی ۲۱۵ سایت تلفن همراه در کردستان ارتقاء داده شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تکنولوژی ۲۱۵ سایت تلفن همراه در کردستان ارتقاء داده شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی منطقه کردستان، آزاد حکمت با بیان اینکه مشتریان مخابراتی در عصر حاضر برای انجام کارهای روزانه و برخی از امور زندگی، متکی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت‌های این تکنولوژی شده اند، افزود: در همین راستا ۲۱۵ سایت تکنولوژی همراه در استان ارتقا و نصب راه اندازی شده اند.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات به منظور ارائه خدمات با کیفیت تر، جلب رضایت مشتریان و اصل مشتری مداری صورت گرفته است، اظهار داشت: این ارتقا در ۱۱۰ نقطه استان انجام شده است.

حکمت ضمن یادآوری ۲۱۵ سایت ارتقا یافته به تکنولوژی‌های نسل سوم و چهارم تلفن همراه، افزود: از این آمار تعداد ۱۹ سایت در شهرستان بانه ،۱۶ سایت در شهرستان بیجار ،۲۲ سایت در شهرستان دهگلان، ۱۷ سایت در شهرستان دیواندره و ۱۹ سایت دیگر نیز در شهرستان سروآباد ارتقا یافته اند.

وی همچنین بیان کرد: تعداد ۱۸ سایت در شهرستان سقز، ۶۰ سایت در سنندج، ۱۶ سایت در شهرستان قروه، ۱۵ سایت در شهرستان کامیاران و ۱۳ سایت در شهرستان مرزی مریوان ارتقا و نصب شده اند.

وی در ادامه تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف و استراتژی‌های مخابرات منطقه کردستان در خصوص ارتقا و راه اندازی سایت‌های دارای تکنولوژی ۳Gو ۴G را یاد آور شد و افزود: طبق برنامه ریزی های مدون شده و اجرای کامل آن توسط همکاران منطقه موفق شدیم در این شاخص عملکرد چشم گیری داشته باشیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: وجود بیش از ۸۳۷ سایت تکنولوژی ۳G و ۴G در استان بیانگر حسن توجه مسؤلین این حوزه به کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه به مشتریان است.

وی با اشاره به این مطلب که مخابرات منطقه کردستان همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان است ابرازداشت: تمام سعی و تلاش این مجموعه حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات و محصولات نوین مخابراتی در سطح استان است.

حکمت، وجود بسترهای مخابراتی در تمام حوزه‌ها بخصوص در حوزه تلفن همراه را عاملی برای کاهش هزینه، مدیریت زمان، انجام برخی از کارهای روزمره و اداری افراد دانست و افزود: آمار بهره گیری مشتریان از این بستر بیانگر این مهم می‌باشد.

وی پشتیبانی و حمایت‌های دلگرم کننده مسؤلین ارشد شرکت مخابرات ایران، استاندار کردستان وتعامل و همکاری مشتریان مخابراتی را با این مجموعه قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با تداوم این روند، شاهد پیشرفت وتوسعه بیش از پیش زیرساختهای مخابراتی باشیم.

تکنولوژی ۲۱۵ سایت تلفن همراه در کردستان ارتقاء داده شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۵:۴۳:۲۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.