قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تکمیل ۶۲۵۰ تخت بیمارستانی در ۱۱ استان توسط قرارگاه خاتم

تکمیل ۶۲۵۰ تخت بیمارستانی در ۱۱ استان توسط قرارگاه خاتم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تکمیل ۶۲۵۰ تخت بیمارستانی در ۱۱ استان توسط قرارگاه خاتم

به گزارش گروه اقتصادی اقطاع نیوز، وحید محمد امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمارستان پوست رازی که با ۲۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در ۴ سال اجرا شده است اظهار داشت: در ابتدا ضرورت دارد از کادر درمان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدافعان سلامت قدردانی و اعلام کنم قرارگاه تلاش می‌کند در این حوزه به کشور کمک کند.

وی ادامه داد: ۶۲۵۰ تخت بیمارستانی در ۱۱ استان توسط قرارگاه خاتم در دست ساخت است و در این حوزه تعامل مناسبی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داریم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهار داشت: تجربه فنی ـ مهندسی قرارگاه خاتم در سرعت بخشیدن به احداث بیمارستان‌ها کمک می‌کند، همین ساختمان جدید بیمارستان پوست رازی در دوره ۴ ساله ساخته شد که ۱۷۶ تخت دارد.

محمد ادامه داد: سرانه تخت بیمارستانی در کشور ما عدد ۱.۶ است که پایین‌تر از نُرم جهانی است (۳.۱) است و با آن فاصله دارد، اما امیدواریم با ساخت بیمارستان‌های جدید این سرانه تخت بیمارستانی به عدد جهانی نزدیک‌تر شود.

وی گفت: تلاش قرارگاه خاتم این است که در بخش بهداشت و درمان با کیفیت و با سرعت در خدمت مردم باشد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ادامه داد: در تفاهم مشترک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد قرارگاه خاتم در توسعه بیمارستانی سراسر کشور کمک کند. ۷۳۰۰ تخت بیمارستانی قرارداد داریم که ۱۰۵۰ تخت تکمیل شده است و حدود ۳۲۵۰ تخت در ۱۱ استان در دست اجرا است.

محمد افزود: یکی دیگر از پروژه‌های طرح تکمیلی بیمارستانی، بیمارستان شهدای تجریش است که تا پایان سال تکمیل می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتکمیل ۶۲۵۰ تخت بیمارستانی در ۱۱ استان توسط قرارگاه خاتمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.