قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تکمیل پروژه سد «مخملکوه» ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تکمیل پروژه سد «مخملکوه» ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تکمیل پروژه سد «مخملکوه» ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، نشست مدیران صنعت آب و برق و انرژی لرستان با ریاست مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و به میزبانی شرکت توزیع برق لرستان برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان، با ارائه عملکردی از منابع آبی شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی به شرح وضعیت پروژه‌های عمرانی این دو شهرستان پرداخت.

داریوش حسن‌نژاد با اشاره به وضعیت پروژه‌های مربوط به خسارات سیلاب سال گذشته ادامه داد: برای ۱۱ پروژه خسارت سیل در شهرستان خرم‌آباد مبلغ ۸۵ میلیارد ریال و برای ۴ پروژه در شهرستان چگنی مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان همچنین در خصوص پیشرفت طرح‌های عمرانی استان با اشاره به اعتبارات قطره چکانی به پروژه‌های استان از جمله سد مخزنی مخملکوه در شهرستان خرم‌آباد افزود: با این اعتبارات نمی‌توانیم شاهد به ثمر نشستن پروژه‌های عمرانی استان در کوتاه مدت باشیم.

حسن‌نژاد اضافه کرد: سد مخزنی مخملکوه خرم‌آباد که در تیرماه ۹۸ عملیات اجرایی آن آغاز شد، ۵۵ میلیون متر مکعب آب شرب شهرستان خرم‌آباد و ۵ میلیون متر مکعب آب بخش صنعت را تأمین خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برای تکمیل سد مخملکوه اعتباری در حدود ۴ هزار میلیارد ریال مورد نیاز است، گفت: مناسب‌ترین گزینه‌ای که می‌توان اعتبار مورد نیاز این پروژه را تأمین و کمتر از ۴ سال به بهره‌برداری رساند، استفاده از ظرفیت فاینانس داخلی و خارجی است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتکمیل پروژه سد «مخملکوه» ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.