قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تکمیل مجموعه ورزشی تختی بانه ۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تکمیل مجموعه ورزشی تختی بانه ۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حامد جولایی در بازدید از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی بانه، اظهار داشت: برای زیرسازی کاشت چمن مصنوعی، فنس کشی و محوطه سازی مجموعه ورزشی تختی با پیمانکار قرار منعقد شده است.

وی افزود: برای اتمام پروژه سالن یک هزار و ۲۰۰ نفری نیز سال ۹۴ با پیمانکار قرارداد منعقد شد که هزینه این قرارداد پرداخت شده اما پیمانکار برای ادامه کار درخواست جبران خسارت ۵۰ میلیارد ریالی کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان ادامه داد: در صورت تأمین اعتبار امسال پروژه چمن مصنوعی به بهره برداری می‌رسد که برای زیرسازی و جدول گذاری هفت میلیارد ریال هزینه شده و چهار میلیارد ریال نیز به پیمانکار پرداخت شده است.

جولایی یادآور شد: زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی، سالن یک هزار و ۲۰۰ نفری، محوطه سازی و سرویس بهداشتی مجموعه ورزشی شهید صفری، احداث هتل ورزش مجموعه شهید صفری و زمین چمن آرمرده از جمله پروژه‌های ناتمام ورزشی این شهرستان است.

وی بیان کرد: اولویت ما اتمام پروژه‌های ناتمام است اما طرح‌های ورزشی که نیاز به اعتبارات کمتری دارد نیر اجرا می‌شود بنابراین به زودی عملیات اجرایی ایجاد چمن مصنوعی در روستای شوی آغاز خواهد شد.

تکمیل مجموعه ورزشی تختی بانه ۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۲:۳۶:۱۸

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.