قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۷ پروژه حوزه انرژی در خراسان‌جنوبی در حال اجرا است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تکمیل طرح‌های آب‌رسانی استان بوشهر تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تکمیل طرح‌های آب‌رسانی استان بوشهر تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، رضا اردکانیان در نشست با استاندار بوشهر، معاون نظارت بر بهره‌برداری آب و فاضلاب کشور و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب این استان در محل وزارت نیرو اظهار داشت: سرعت بخشی در اجرای طرح‌های آب‌رسانی در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو است.

وی اضافه کرد: همچنین تأمین بخشی از آب استان‌های ساحلی از طریق آب‌شیرین‌کن موردتوجه ویژه قرار دارد.

اردکانیان با اشاره به اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر تأمین اعتبار موردنیاز برای تکمیل آن‌ها را مورد تأکید قرارداد و گفت: سرعت بخشی در راه‌اندازی پروژه‌های آب‌شیرین‌کن این استان ازجمله آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر و ۲۸ هزار مترمکعبی سیراف – جم در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب است.

استاندار بوشهر نیز در این نشست گفت: در زمان حاضر وضعیت آب‌رسانی در این استان بهبودیافته و با تکمیل طرح‌های در دست اجرا به وضعیت پایداری در این بخش دست می‌یابیم.

عبدالکریم گراوند افزود: افزون بر نوسازی شبکه‌های آب‌رسانی برای تأمین آب آشامیدنی روستاها و شهرهای استان بوشهر عملیات اجرایی پروژه‌های آب‌شیرین‌کن نیز آغازشده که روند آن‌ها مطلوب است.

وی ادامه داد: پروژه آب‌شیرین‌کن ۱۰ هزار مترمکعبی بوشهر با اجرای طرح توسعه‌ای ظرفیت تولید آب آن به ۲۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب رسید که نقشی مهم در برطرف کردن مشکلات آب‌رسانی در مناطق مختلف شهر بوشهر ازجمله برطرف کردن جیره‌بندی در محلات جنوبی این شهر شده است.

استاندار بوشهر گفت: در زمان حاضر ۲ پروژه آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر و ۲۸ هزار مترمکعبی سیراف – جم در دست اجراست که تکمیل این پروژه‌ها از اولویت‌های برنامه‌های استان بوشهر است.

گراوند با اشاره به طرح‌های آب‌رسانی در روستاهای استان بوشهر، تأسیسات آب آشامیدنی روستاها در قالب مجتمع‌های روستایی را ازجمله پروژه‌های شاخص و مؤثر در پایداری تأمین آب آشامیدنی این استان عنوان کرد.

وی درباره روند اجرای طرح‌های شبکه‌گذاری فاضلاب در بوشهر گفت: بافت تاریخی بوشهر یکی از مناطق مهم و باارزش این شهر است که طرح فاضلاب در آن اجرایی شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در زمان حاضر مجوز تولید ۱۵۰ هزار مترمکعب آب از آب‌شیرین‌کن‌ها برای شهرها و روستاهای این استان صادرشده و با حمایت وزیر نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب بخشی از این پروژه‌ها در مدار بهره‌برداری قرار دارد و بخشی هم امسال و مابقی در سال‌های بعد تکمیل و افتتاح می‌شود.

عبدالحمید حمزه پور بیان کرد: تکمیل پروژه آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر و ۲۸ هزار مترمکعبی جم در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که تلاش می‌شود بر اساس برنامه تعیین‌شده وارد مدار تولید شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتکمیل طرح‌های آب‌رسانی استان بوشهر تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.