خانه | بازتوییت | توییت های صفحه شخصی مهدی چمران- اقطاع نیوز | بازتوییت
مهدی چمران
مهدی چمران

توییت های صفحه شخصی مهدی چمران- اقطاع نیوز | بازتوییت

#حضور چهره‌های جدید و جوان #جهادی در صحنه #انتخابات_مجلس شورای اسلامی، امید را در دل مردم زنده می‌کند که اینان بتوانند تغییر بزرگ و شورآفرین را رقم بزنند و با تشکیل مجلسی کارآمد و توانمند به دوران این #مجلس غیرشفاف و ناکارآمد پایان دهند.

#اینترنت را قطع نکنید و مردم را به هراس نیندازید، کسب و کار مردم را آجر نکنید، ولی بگویید اگر آمریکایی‌ها از جاسوسی خود چشم پوشیدند و اینترنت را قطع کردند چه می‌کنید؟ جایگزین آن چیست؟ پس وظیفه شما چیست؟

#امروز اسرائیل موشک هسته‌ای خود را آزمایش کرد، اگر #ایران چنین آزمایشی کرده بود چه می‌شد؟ #اسرائیل و #اروپا گریبان چاک میدادند‌، کشورهای عربی آمریکایی سکته میکردند. چراحالا اروپاوکشورهای عربی سخنی نمیگویند ولی ازموشکهای دفاعی غیرهسته‌ای ماایراد میگیرند، چون آزادگی ندارند و نوکرند.

#ترس از موشکهای ما وشکست توطئه براندازی اخیر، #ترامپ را برآن داشت که همه اعضای شورای امنیت رافراخواند و با تهدید وتطمیع و شام در کاخ سفید به زور وادارشان کرده تابرنامه موشکی‌های دفاعی #ایران را محدود کنند. #اروپا هم بااو همگام شده است ولی کشور ماآزاد است وتسلیم باج‌خواهی نخواهدشد.

#ترامپ به بیماری تحریم دچار شده است. او بیش از هر رئیس‌جمهور دیگری #تحریم کرده است، همانگونه که بیش از هر یک از آنها دروغ گفته است، و بیش از هر رئیس‌جمهور دیگری شاه سعودی، گاو شیرده خود را، مسخره و توهین کرده است، حالا بعضی با فکر ملاقات و #مذاکره با ترامپ قند در دلشان آب می‌شود.

سخنگوی دولت می‌گویند باید کنارهم باشیم تااین اتفاقات رخ ندهد درست است بایدکنارهم باشیم وملت ایران هم دربست کنارتان بوده‌اند ولی این شما و دولت شما بودکه ملت را به بازی گرفت وحمله شبانه به آبروی و آرامش ملت کرد وکشور را بهم ریخت وگفتید ماهم خبر نداشتیم وصبح فهمیدیم! #بنزین #روحانی

#موضوع گرانی #بنزین برای تامین منابع پرداخت یارانه بیشتر و کار تبلیغاتی برای انتخابات، عیدی به مردم مسلمان بود!
و چه عیدی پرمعنایی! بحث افزایش سوخت مدتهاست که مطرح است، ولی منطقی بود که از این منبع مشکل حمل و نقل عمومی حل شده تا از آلودگی هوا هم کاسته شود که نشد.
#بنزین_۳۰۰۰_تومنی

#دستور وزیر کشور به شهردارتهران برای انتقال نمایشگاهها به #شهر_آفتاب یک خواسته مردمی وکاملاً منطقی است و چه خوب بود زودتراز این سازمان نمایشگاه‌ها،خود دندان طمع از محل #نمایشگاه بین المللی تهران میکند وبه نمایشگاه آفتاب میرفت و کمتر بر ترافیک و آزار و اذیت مردم تهران می‌پرداخت.

#وقتی که #قاسم_سلیمانی اعلام کرد ۳ماه دیگرخلافت داعش راپایان می‌بخشیم وچنین هم شد وخلافتش برچیده شد، #ابوبکر_البغدادی درحقیقت کشته شده بود،امروز البغدادی چیزی نبودکه آمریکا برای کشتن اواینگونه تبلیغات کند،این بوق وکرناها برای کشتن مهره‌ای سوخته،مصرف داخلی #آمریکا است،اگر راست باشد

blank

دانلود فایل pdf

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.