خانه | بازتوییت | توییت های صفحه شخصی علیرضا پناهیان | بازتوییت
علیرضا پناهیان-توییتر-اقطاع نیوز

توییت های صفحه شخصی علیرضا پناهیان | بازتوییت

#آیت‌الله جوادی آملی(قریب به این مضمون) فرموده اند: ملتی که جیبش خالی است نمی‌تواند مقاومت کند.

شاید به همین دلیل یک دولت غربگرا مردم را با تدبیر فقیر میکند تا مقاومت از بین برود و امید دشمن را افزایش دهد. اگر امید دشمن افزایش پیدا نکرده بود تهدید نمیکرد و تحریمها را افزایش نمیداد

#بنده هیچگاه عضو هیچ یک از تشکلهای سیاسی موجود نبوده و نیستم و در جلسات شورای ائتلاف نیز شرکت نداشته و ندارم؛ همچنانکه عضو پایداری هم نیستم.
اساسا حضور در گروههای سیاسی را برای خود صحیح نمیدانم.
آنها که از چپ و راست اینگونه برچسب‌های ناشیانه را می‌زنند با صداقت کارشان پیش نمی‌رود.

#استیضاح رئیس جمهور کار مجلسی که اکثرا طرف‌دار دولت‌اند نیست. این مجلس نه می‌تواند بر دولت نظارت کند و نه جلوی عملکرد غلط دولت را بگیرد. برای استیضاح به یک مجلس مستقل و قدرتمند نیاز است. آن‌گاه دیگر لازم نیست دو سال دیگر شاهد رنج مردم و بحران‌های آمریکایی-سعودی در کشور باشیم.

#اگر با حُسن ظن بپذیریم که روحانی از شب تغییر قیمت بنزین خبر نداشته و نمی‌خواسته خبر داشته باشد، معلوم می‌شود او نسبت به یک اتفاق مهم که این همه صدمات برای خیلی از مردم داشته، بسیار بی‌تفاوت است. چنین کسی دلسوز کشور نیست و نمی‌تواند حافظ منافع مردم و به ویژه محرومان باشد.

#کسانی که طاقت ندارند مواسات را رعایت و مانند طبقات محروم زندگی کنند در #انتخابات_مجلس ثبت نام نکنند! زیرا مجلسِ آینده، مجلس نجومی بگیران و وکیل‌الدوله‌ها و نمایندگانِ بی‌تفاوت نسبت به درد مردم نباید باشد. مردم دیگر طاقت ندارند ریاست رانت خوارها و فرصت‌طلب‌ها را تحمل کنند.

#مدال درجۀ یک وقاحت تعلق می‌گیرد به ساکنان برج عاجِ ثروت یا قدرتی که با حمایت خود از مشی دولت و شخص روحانی موجب این‌همه عذاب برای مردم شدند و این‌همه نارضایتی ایجاد کرده‌اند؛ اما حالا به‌جای آنکه از غلطی که کرده‌اند عذرخواهی کنند، نقش “دل‌سوزی برای معترضین” را بازی می‌کنند!

#باید از رئیس مجلس پرسید: نمایندگانی که با دروغ قصد تخریب نظام را دارند و چون از اول وکیل‌الدوله بوده‌اند، سالها در برابر ظلم‌ها و دروغ‌های روحانی سکوت کرده‌اند، آیا دلسوز مردمند؟ در مجلسی که همنوا با آل‌سعود حرف زده می‌شود حرفی از مدرس نزنید و مدرس را دوباره در مجلس شهید نکنید.

#در این مجلس صدای نمایندگان تفکر داعش و آل‌سعود هم شنیده می‌شود. این وکیل‌الدوله‌های غرب‌زده تاکنون یک قدم به نفع مردم و علیه دولت برنداشته‌اند ولی حالا با تظاهر به طرفداری از مردم معترض مثل پروانه دور اغتشاشگران می‌گردند. کَر بودند که صدای مردم علیه دولت و دفاع از نظام را بشنوند.

#ظاهرا شورای نگهبان نمیتواند با ردصلاحیت غرب‌زدگانِ هم‌فکر با آل‌سعود، انتخابات را میدان رقابت بین دشمنان و دوستان مردم قرار ندهد. خودتان مواظب رای خود باشید تا اینجور وکیل‌الدوله‌های داعشی باطرفداری از دولت، مردم را بیچاره نکنند. داعش و این نمایندگان هردو مورد حمایت امریکا هستند.

#روحانی سیاستمداری است که در هر سخنرانی دوجور حرف میزند. در یک سخنرانی هم از وحدت حرف میزند و هم تفرقه برانگیزترین سخنان را میگوید. نمیدانم چرا اخبار فقط سخنان انقلابی روحانی را پخش میکند و بخش ضدانقلابی آن را پخش نمیکند تا مردم ایشان را بهتر بشناسند؟ شاید مصلحتهایی را رعایت میکند

#علت اصلی سر و صداهای روحانی علیه قوۀ قضائیه و سیاسی جلوه دادن فسادزدایی از کشور، جلوگیری از شکل گرفتن یک مجلس مستقل است. یک مجلس مستقل می‌تواند بیشتر و بهتر از قوۀ قضائیه از فساد و مهم‌تر از آن، از کم کاری مدیران دولتی ناکارآمد جلوگیری کند.

 

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.