خانه | بازتوییت | توییت های صفحه شخصی سید محمد حسینی- اقطاع نیوز | بازتوییت
سیدمحمد حسینی
سیدمحمد حسینی

توییت های صفحه شخصی سید محمد حسینی- اقطاع نیوز | بازتوییت

عامل اصلی نارضایتی و حتی عصبانیت مردم از وضع موجود، ضعف #دولت و #مجلس است، مردم در دوم اسفند با انتخاب نمایندگان متعهد، خدوم، پرتلاش، متخصص و با تجربه می‌توانند مجلسی کارآمد شکل دهند که آغاز تحولی اساسی در مدیریت کشور و روی کار آمدن دولتی کارآمد باشد.

#کارآمدی_ناکارآمدی

 

مجلس زمانی می تواند کارآمد و در راس امور باشد که از عناصر #نفوذی منزه باشد زیرا به تعبیر رهبر حکیم انقلاب:

“اگر عنصر نفوذی وارد #مجلس یا خبرگان بشود مثل موریانه از  داخل می جود و پایه ها را سست می کند”

#کارآمدی_ناکارآمدی

 

تیم اوکانر، نویسنده نیوزویک در گفتگو با ‌بی‌بی‌سی :

درست است که #داعش توسط #ایران تضعیف شده ولی تضعیف #جمهوری_اسلامی، فرصتی بزرگ برای قدرت نمایی مجدد داعش خواهد بود.

جمهوری اسلامی از این طوفان -تحریم‌ها و نارضایتی‌ها_ هم جان سالم به در خواهد برد.

 

بسیجی‌ها در کوت عبدالله #اهواز

هر جا میدان فداکاری، مجاهدت و خدمت به مردم است نیروهای #بسیج و سپاه حضور جدی و آشکار دارند تا کم‌کاری  و اهمال دستگاههای اجرایی را جبران کنند و به نمک‌نشناسی دولتمردان که این نیروهای مخلص را #دولت پنهان و با تفنگ می‌نامند اعتنا نمی کنند.

 

جهانگیری:

“هیچ وقت فکرش را نمی‌کردم کشور مستقلی مثل هند #نفت ما را نخرد

بله شما فکر خیلی چیزها را نمی‌کردید که اوضاع کشور را بهم ریختید از جمله فرجام #برجام وامضای کری که بی‌نتیجه بلکه مضر بود، کاش به هشدار اهل فکر توجه می‌‌شد و ای کاش #مردم به چنین کارگزارانی میدان نمی‌دادند.

 

با این تناقض‌گویی ژنرال #زنگنه ، به عقل چه کسی باید شک کنیم؟!

زنگنه آذر ۹۸ : تاثیر کیفیت #بنزین بر آلودگی هوا ناچیز است!

زنگنه ۵ آذر ۹۳ در برنامه شب آفتابی شبکه ۵: اگر می‌گویند کیفیت بنزین اثری بر #آلودگی نمی‌گذارد باید به عقلشان شک کرد.

 

اصلاح‌طلبان فرصت‌طلب از زبان یک اصلاح‌طلب!

قائم مقام حزب اتحاد ملت: #ائتلاف ۹۴ نه تنها هیچ سرمایه‌ای را به سرمایه اجتماعی #اصلاح‌طلبان اضافه نکرد بلکه باعث ظهور پدیده‌ای به نام اصلاح‌طلبان #فرصت‌طلب صرفا بوروکراتیک شد/ همشهری

 

دولت امید به غرب!

عراقچی: “امیدواریم ظرف روزهای آینده اولین تعاملات #اینستکس صورت گیرد”

دولت به جای اقدامات اساسی که امید را به جامعه تزریق کند صرفا امیدوار است آن هم به وعده‌‌های غرب و اخیرا به نتیجه سفر #ژاپن که در آستانه #انتخابات، نمایشی سیاسی تبلیغاتی محسوب می‌شود!

 

رکوردی دیگر در #دولت تدبیر!

معاون بیمه: “آمار مراجعان به نظام خدمات درمانی، نسبت به سال گذشته قریب به ۳۰%کاهش یافته است”

روزی با #وعده‌های فریبنده اغواگری کردند و با بی عرضه‌گی و یا خیانت، سبب فشار مضاعف بر مردم شدند به حدی که هزینه های #درمان دارد از سبد خانوارها حذف می‌شود!

 

آله الریاسه سعه الصدر

آقای #روحانی با ممانعت از حضور آقای #رحیم‌پور ازغدی در جلسات #شورای_انقلاب_فرهنگی نشان داد که فاقد مهمترین ابزار و نیازِ ریاست یعنی شرح صدر و انتقادپذیری است!

 

در نمازجمعه امروز پس از سخنان قاطع آیت‌الله #موحدی_کرمانی در محکوم کردن بی تدبیری روحانی در قضیه بنزین، نماز گزاران فریاد زدند: “تورم، گرانی جواب بده #روحانی”، هر ازچندی نیز این شعار مطرح می شد که: “مرگ بر مسئول بی کفایت” شعار دیگر ظاهرا این بود: #مجلس آینده ما  مجلس با غیرتها”

 

استقبال کارشناس ضد ایرانی شبکه ایران اینترنشنال ( مورد حمایت آل‌سعود) از نطق جنجالی #پروانه_سلحشوری

 به خانم سلحشوری به خاطر این سخنرانی شجاعانه تبریک میگویم و متاسفم که #مجلس آینده از وجود ایشان محروم میشود…سخنان ایشان باید سرلوحه مبارزه تمام نیروهای آزادی‌خواه قرار بگیرد.

 

برایان هوک:

“فشار حد‌اکثری علیه حکومت #ایران ادامه می‌یابد تا حکومت ایران به یک حکومت معمولی تبدیل شود یا در اثر این فشارها دچار فروپاشی شود”

۴۰ سال اسلافت این آرزو را داشته‌اند و برخی طعمه مار و مور شده‌اند!

مشتاقان #مذاکره با #آمریکا چگونه این‌ سخنان صریح را توجیه می‌کنند؟

 

گربه مرتضی علی!

ناطقان/ #وزیر_کشور: “اطلاع‌رسانی طرح اصلاح مصرف #بنزین با “صداوسیما” بود/ درخصوص ضعف‌ها از آنها بپرسد”

چنین سخنانی، ضرب المثل گربه مرتضی علی  را به یاد می‌آورد که هر جور پرتابش کنی چار دست و پا به زمین می‌آید!

از نگاه بعضی #دولتمردان همیشه مقصر دیگران هستند!

 

جور کم کاری #روحانی را هم #رئیسی باید بکشد. #۱۶_آذر که رئیس جمهور باید در دانشگاه حاضر و با تبریک روز دانشجو، پاسخگوی سوالات باشد، چون حرف حسابی ندارد غیبش می زند و رئیسی با کارنامه‌ای شفاف در دانشگاه حاضر و بی لکنت زبان سخن می گوید، شخصیتی که مردم را از رای دادن به او ترساندند!

 

دولت مورد حمایت اصلاح‌طلبان، #زندگی را روز به روز بر مردم سخت‌تر کرده، ببینید گلایه‌های دو اصفهانی را در دیدار با آیت الله #رئیسی؛

یک کشاورز: ما زکات‌‌ده بودیم امروز صدقه خور شده‌ایم!

یک معلم: در جلسه سران قوا به اون آقا بگین زمانی که #مردم مشکل دارن اینجوری جلو چشمشون نخند.

 

با خداحافظی خانم #موگرینی از ریاست روابط خارجی اتحادیه اروپا نوبت خداحافظی نمایندگان ذوق زده‌ #مجلس شده که با ایشان سلفی گرفتند، چون از #برجام تنها اسمی باقی مانده و تحریم‌‌ها نه تنها لغو تدریجی ( بالمرّه پیش‌کش!) نشده بلکه تشدید هم شده و وضع معیشتی مردم هم که حاجت به بیان ندارد

 

دولت امنیتى و اقدامات ضد امنیتى!

سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

مسئولین #وزارت_ارتباطات از دوستان امنیتی هستند ولی برای عوام فریبی مبانی اولیه #امنیت را زیر سوال می‌برند!

 نگاه مسئولین وزارت ارتباطات به #شبکه_ملی اطلاعات یک نگاه پوپولیستی و عوام فریبانه است!

 

#میر_حسین_موسوی و بعضی از هنرمندان که با حمایت تمام قد از #روحانی سبب عوامفریبی و رقیب هراسی شدند و باید جوابگوی بی‌کفایتی دولت در قضایایی مثل #بنزین باشند و از ملت عذرخواهی کنند، با فرار به جلو و به بهانه آشوبهای اخیر مدعی نظام شده‌اند؛

انگار حافظه مردم را نادیده گرفته‌اند!

 

معاون وزیر کشور: “سه شنبه در شورای امنیت زمان سهمیه بندی #بنزین مطرح و صورت جلسه در اختیار رئیس‌جمهور قرار گرفت و چهارشنبه نیز وزیر در دولت گزارش داد”

اگر #روحانی صورت جلسه ها را نمی خواند و در دولت گزارش‌ها را گوش نمی دهد وا أسفاه، و اگر به #دروغ می گوید خبر نداشته وا مصیبتاه!

 

العجب کل العجب!

سخنران مراسم ختم خواهر #رئیس‌جمهور، حسین فریدون را تلویحا به مثابه بنیامین دانست که به وی تهمت دزدی و دروغ زدند! شیخ حسن #روحانی را یوزارسیف! (حضرت #یوسف) و از ابدال خواند و منتقدانش را برادران حسود نامید!

 

حمله همراه با عصبانیت #روحانی به #قوه_قضائیه (که با برخورد با دانه درشتهایی چون فریدون و مدیران فاسد مردم را امیدوار کرده) حتی از سوی حامیان وی تقبیح شد و بدتر از آن توهین به جوانانی بود که از وضع معیشتی و اقتصادی گلایه داشتند و روحانی گفت صدای #آمریکا از حنجره شما شنیده می شود!

 

یک حرف درست #روحانی در #یزد واکنش زیادی داشت، وی گفت “در دولت ما یک ریال گم نشده”!

بله یک ریال چیه؟ میلیاردها دلار حیف و میل شده؛ و حالا که ق ق به سراغ دهندگان و گیرندگان از فریدون تا شبنم، از داماد تا خواهر زن،از مدیران بانکی تا سازمانی رفته، توقع داریداز آقای #رئیسی تمجید شود؟

 

فردا #روحانی به #رفسنجان می‌رود و علی القاعده از هاشمی رفسنجانی که سال ۹۲ آراء ایشان را از  ۵٪ به بالای ۵۰٪ رساند تجلیل می‌کند.

 اگر مرحوم #هاشمی پیش‌بینی می‌کرد روحانی این چنین کشور داری می‌کند  که وضع اقتصادی و معیشتی مردم  چنین نابسامان می‌شود، آیا باز از ایشان حمایت می‌کرد؟

 

blank

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.