قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توقف پروژه‌های عمرانی بروجرد به دلیل کمبود و یا عدم تخصیص اعتبار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

توقف پروژه‌های عمرانی بروجرد به دلیل کمبود و یا عدم تخصیص اعتبار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توقف پروژه‌های عمرانی بروجرد به دلیل کمبود و یا عدم تخصیص اعتبار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مسعود فلاح روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری بروجرد، اظهار داشت: طی سال گذشته از محل اعتبارات عمرانی تعداد ۱۸۱ پروژه عمرانی برای بروجرد در سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان ثبت شده است.

وی تصریح کرد: مجموع اعتبار مصوب ۱۸۱ پروژه عمرانی بروجرد ۱۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که از این میزان ۶۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان یعنی معادل ۴۳ درصد آن تخصیص یافته است.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد با اشاره به سیاست دولت در سال جاری مبنی بر تکمیل پروژه‌های بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی، ادامه داد: فاز اول پروژه ورزشگاه ولایت با پیشرفت ۷۵ درصدی از مجموع اعتبار مصوب ملی ۶ میلیارد تومانی، ۴ میلیارد تومان تخصیص داشته است.

فلاح با بیان اینکه وجود معارض موجب کندی و پیشرفت این پروژه شده است، گفت: رفع معارضات در حال پیگیری بوده و در این صورت تا پایان امسال فاز نخست این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: پروژه تعریض محور دانشگاه آزاد بروجرد به طول ۳ کیلومتر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که از این میزان، تنها ۱۵۰ میلیون تومان تخصیص یافته و این پروژه برای تکمیل به اعتبار ۶ میلیارد تومانی نیاز دارد.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد با اشاره به کندی اجرای پروژه مصلای بروجرد و تخصیص تنها ۳۰ میلیون تومان به آن ادامه داد: اجرای پروژه مصلی اشترینان نیز پس از دو سال به دلیل نبود اعتبار متوقف شده است.

فلاح با اشاره به اعتبار مصوب ۱۰ میلیارد تومانی برای روکش آسفالت محورهای بروجرد به خرم‌آباد و اراک اظهار داشت: پروژه زیرگذر پادگان مهندسی که سال‌ها روی کاغذ مانده بود، هیچ سهم تخصیصی از اعتبار مصوب ۳.۸ میلیارد تومانی نداشته است.

وی یادآور شد: دو پروژه استخر دانش‌آموزی بروجرد و اشترینان نیز پس از سال‌ها به دلیل نبود اعتبار به حال خود رها شده‌اند.توقف پروژه‌های عمرانی بروجرد به دلیل کمبود و یا عدم تخصیص اعتبار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.