قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

توقف در حاشیه زاینده رود و ناژوان ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توقف در حاشیه زاینده رود و ناژوان ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به شهرستان‌های قرمز و نارنجی استان ممنوع است، اظهار داشت: شهروندان در این دو روز به هیچ وجه در حاشیه زاینده رود، ناژوان، بزرگراه‌ها و کوه صفه توقف نکنند.

ورود به تفرجگاه‌ها ممنوع شد

وی اضافه کرد: در سایر شهرستان‌های استان هم ورود در تفریحگاه‌ها و بوستان‌ها ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا ممنوعیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه، یازدهم فروردین ماه در شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی استان اجرا می‌شود، ادامه داد: شهرهای دارای شرایط قرمز خوانسار و گلپایگان هستند و شهرهای اصفهان، لنجان، نجف آباد، مبارکه و تیران وکرون در شرایط نارنجی قرار دارند.

جریمه یک میلیون تومانی برای تردد خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز

وی با بیان اینکه خوشبختانه شهروندان با فرهنگ اصفهانی مثل همیشه همکاری خوبی با پلیس راهور داشته‌اند، ابراز داشت: درخواست پلیس همواره پرهیز از ترددهای غیر ضروری است.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه رانندگان متخلف در شهرهای دارای وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت به مبلغ یک میلیون تومان و درشهرهای دارای وضعیت نارنجی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد، افزود: ثبت تخلفات بیشتر به وسیله سامانه‌های الکترونیکی انجام می‌پذیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوقف در حاشیه زاینده رود و ناژوان ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.