قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خودداری از نگاه درآمدزایی به مراکز فرهنگی و ورزشی شهرداری همدان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

توسعه گردشگری همدان نیاز تعامل با سرمایه گذاران است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توسعه گردشگری همدان نیاز تعامل با سرمایه گذاران است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید مسعود عسگریان بعدازظهر یکشنبه در بیست و دومین صحن شورای شهر همدان با اشاره به وضعیت بحران جهانی کرونا، گفت: شورای شهر همدان اقدامات حمایتی مناسبی را از ابتدای امسال برای تمامی مشاغل و شهروندان داشته و بیش از اینها می‌تواند در حوزه گردشگری و تقویت آن قدم بردارد.

وی با بیان اینکه حمایت از حوزه سرمایه‌گذاری و صنایع کوچکی که توسط مردم اداره می‌شود نباید فراموش شود، گفت: یاری‌رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف به‌ویژه فعالان عرصه گردشگری و سرمایه‌گذاری که با توجه به شرایط پساکرونا آسیب جدی دیده‌اند، امر ضروری بوده که مورد توجه مجموعه مدیریت‌شهری نیز قرار گرفته است.

عسگریان با تأکید بر اینکه باید از همفکری صاحب‌نظران حداکثر بهره را ببریم، اعلام کرد: شورای شهر همدان نسبت به هرگونه طرح و پیشنهاد سازنده در راستای تقویت صنعت گردشگری که منافع آن به شهر و شهروندان می‌رسد، حساس بوده و طرح را مصوب خواهیم کرد.

بی‌مهری نسبت به سرمایه‌گذار و مسئولان پیگیر در حوزه سرمایه گذاری ملموس است رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان نیز با تأکید بر اینکه متأسفانه بی‌مهری نسبت به سرمایه‌گذار و مسئولان پیگیر در حوزه سرمایه گذاری ملموس است، گفت: نسبت به بهبود و رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری ناامید نیستیم و امیدواریم وضعیت بهتری را در آینده شاهد باشیم.

علی فتحی اظهار کرد: رونق صنعت گردشگری در نهایت رونق اقتصاد و سرمایه‌گذاری را به دنبال دارد که در این راستا باید بسترهای لازم را فراهم کنیم و حمایت‌های لازم را داشته باشیم.

رئیس شورای شهر همدان نیز بر فراهم ساختن زیرساخت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری در شهر همدان با هدف جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران تأکید کرد.

کامران گردان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری، اقدام سختی است؛ افزود: صنعت گردشگری به‌عنوان اصلی‌ترین منبع توسعه پایدار تعریف شده است؛ از این‌رو باید تعامل مدیریت‌شهری و مجموعه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، تقویت شود.توسعه گردشگری همدان نیاز تعامل با سرمایه گذاران است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.