قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توسعه تفکر و فرهنگ بسیجی رمز عبور از پیچ‌های پیشرو است

توسعه تفکر و فرهنگ بسیجی رمز عبور از پیچ‌های پیشرو است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توسعه تفکر و فرهنگ بسیجی رمز عبور از پیچ‌های پیشرو است

به گزارش اقطاع نیوز از استان مرکزی، سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی، عصر روز گذشته، دوم آذر ماه در جلسه کارگروه بسیج سازندگی و افتتاح ۱۸۱ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی استان که با حضور سردار زهرایی، رئیس بسیج سازندگی کشور در استنداری برگزار شد، اظهار کرد: تنهاانقلاب اسلامی ایران از نعمت بسیج برخوردار بوده و در طول ۴۱ سال که ازعمر این مجموعه می‌گذرد توانسته مأموریت‌های محول شده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

وی کارنامه بسیج را درخشان توصیف و تصریح کرد: امروز بسیج به عنوان یک الگویی درخشان در سایر کشورهای دیگر قابل استفاده است. بسیج چون از بطن مردم است عملکردی مؤثر دارد و لازم است همه راه، روش و منش تفکر بسیجی را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

آقازاده با تأکید براینکه برای طنین انداز شدن روحیه بسیجی در کشور باید تلاش کرده و از هیچ اقدامی کوتاهی نکنیم، گفت: اگر فرهنگ و تفکر بسیجی فرهنگ جامعه باشد قطعا در برابر پیچ‌های بزرگ پیشرو موفق خواهیم بود. به برکت تفکر بسیج تحریم‌های به اصطلاح فلج‌کننده جبهه استکبار نتوانسته بر ایستادگی و مقاومت ملت ایران و ارزش‌ها تأثیر بگذارد و امروز شاهدیم حقارت تحریم‌ها و توطئه‌های ظالمانه تنها برای خود دنیای استکبار باقی مانده است.

استاندار مرکزی با بیان این نکته که امروز کسانی که شدیدترین تحریم‌هاعلیه ملت ایران اعمال کردند خود گرفتار اختلاف شدید داخلی هستند، ادامه داد: این اختلافات نشان از نابودی ظلم و ظالم دارد. امروزه دموکراسی واقعی غربی در آمریکا به وضوح دیده می‌شود، کشوری که ادعای حقوق بشر دارد علاوه بر تحریم‌های ظالمانه از ورود واکسن آنفولانزا به ایران در حالیکه هزینه آن پرداخت شده جلوگیری می‌کند. این رفتارها نشان‌دهنده خوی پست و غارت‌گری امریکا دارد که جان انسان‌ها برای رژیم استکباری اهمیتی ندارد.

آقازاده اضافه کرد: فرمانداران و مدیران استان امروز باید بیش از گذشته از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنند و این مجموعه را در انجام پروژه‌ها مشارکت دهند. بسیج سازندگی در طول این سال‌ها اثبات کرد می‌توان غیرممکن‌ها را ممکن و با به کارگیری ظرفیت‌ها و توان‌ها بهتر عمل کرد. با بسیج سازندگی هم هزینه‌ها کاهش یافته و هم کیفیت کارها بالاتر می‌رود. لذا استفاده از ظرفیت و توان این مجموعه باید در دستور کار باشد.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوسعه تفکر و فرهنگ بسیجی رمز عبور از پیچ‌های پیشرو استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.