قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

توزیع دسته چک های جدید در شعب بانک توسعه تعاون – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توزیع دسته چک های جدید در شعب بانک توسعه تعاون

blank

از روز پنجشنبه ۵ فروردین ماه، دسته چک های جدید در شعب بانک توسعه تعاون در اختیار مشتریان قرار گرفت که الزاما ثبت صدور، دریافت و انتقال این دسته چک ها در سامانه صیاد ضروری بوده و در غیر اینصورت در شبکه بانکی کارسازی نخواهند شد.

به گزارش اقطاع نیوز،بنابراعلام روابط عمومی بانک توسعه تعاون، از پنجم فروردین ماه سال جاری، چک‌های جدید بنفش رنگ توسط شعب این بانک توزیع و به مشتریان ارائه می‌شود؛ بر روی این چک‌ها عبارتی تحت عنوان «کارسازی این چک منوط به ثبت صدور، دریافت و انتقال آن در سامانه صیاد است» درج شده است.

بنابراین صادرکنندگان چک‌های جدید، باید اطلاعات مربوط به «تاریخ»، «مبلغ» و «هویت گیرنده» را علاوه بر برگه چک در سامانه صیاد نیز ثبت کنند. مشتریان بانک توسعه تعاون می‌توانند از درگاه‌های این بانک شامل «اینترنت بانک توسعه تعاون» و «سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون» به سامانه صیاد دسترسی داشته باشند.

لازم به توضیح است زمانی که صادرکننده چک، ثبت چک را در سامانه صیاد انجام می‌دهد و روی برگه چک نیز مشخص می‌کند که چک برای «چه کسی» با «چه تاریخ» و «مبلغی» صادر شده و چک را به ذی‌نفع آن تحویل می‌دهد؛ ذی‌نفع چک نیز با مراجعه به سامانه صیاد، باید اطلاعات مندرج ثبت شده مرتبط با خود را در سامانه صیاد کنترل و در صورت اطمینان و تطابق اطلاعات چک را تأیید و دریافت کند و در غیر این صورت چک را نپذیرد.

ذکر این نکته ضروری است، در صورتی که ثبت الکترونیکی چک‌های جدید در سامانه صیاد انجام نشود، بانک نمی‌تواند وجه چک را پرداخت کند.

تا زمان اعلام بانک مرکزی، برگه چک‌های قدیمی کما فی‌السابق و به رویه قبلی خود بدون نیاز به ثبت در سامانه صیاد، پردازش می‌شود.

انتهای رپرتاژ آگهیآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوزیع دسته چک های جدید در شعب بانک توسعه تعاوننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.