قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

توزیع۳۷۰تن مرغ منجمد در کهگیلویه وبویراحمد/ مرغ گرم وارد بازار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توزیع۳۷۰تن مرغ منجمد در کهگیلویه وبویراحمد/ مرغ گرم وارد بازار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سالار حسین پور در گفتگو با اقطاع نیوز، افزود: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، ۳۷۰ تن مرغ منجمد با قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر کیلو وارد بازار استان شد.

حسین پور تصریح کرد: همچنین ۱۲۰ تن مرغ تنظیم بازار با قیمت بیست هزار و ۴۰۰ تومان از ابتدای تعطیلات نوروز در بازار استان توزیع شد.

حسین پور گفت: امروز نیز در بازار یاسوج ۵۲ تن مرغ کشتار روز با قیمت ۲۶,۰۰۰ تومان و ۱۵ تن مرغ گرم تنظیم بازار با قیمت هر کیلو ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار توزیع شد.

وی افزود: روز گذشته نیز ۳۲ تن مرغ منجمد به قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار توزیع شده است.

حسین پور با بیان اینکه تلاش ما بر مدیریت مناسب و جلوگیری از تهی شدن بازار از مرغ و کنترل قیمت‌ها بود، تصریح کرد: با تلاش‌های انجام گرفته صف‌های مرغ شکسته شده و مرغ‌ها از کشتارگاه تا توزیع با نظارت همراه شد.

رئیس صمت استان از فعالیت ۲۰ تیم بازرسی و همکاری دستگاه‌ها در کنترل و نظارت‌ها خبر داد و ابراز داشت: تمام کالاهای تنظیم بازار با نظارت بازرسان مقیم به دست مردم می‌رسد.

وی افزود: بسیاری از همکاران در قالب تیم بازرسی با تمام توان در فرایند مدیریت و نظارت بر بازار حضور دارند.

حسین پور گفت: جمعه شب نیز بیش از ۶۰ تن مرغ کشتار شده و برای تأمین بازار روز شنبه با نظارت مستقیم وارد شبکه توزیع می‌شود.

به گزارش اقطاع نیوز، در زنجیره تولید و توزیع، تحویل مرغ تا مرحله کشتارگاه به عهده جهاد کشاورزی استان بوده که بازار استان روزهای پر فراز و نشیبی به علت عدم وجود مرغ برای کشتار به خود دیده و باید دید متولیان استمرار بخشی و انسجام به این زنجیره توزیع را عملیاتی خواهند کرد یا خیر؟.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوزیع۳۷۰تن مرغ منجمد در کهگیلویه وبویراحمد/ مرغ گرم وارد بازار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.