قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توجه ویژه به ظرفیت ابزارهای نوین برای تأثیرگذاری اجتماعی و تبلیغی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

توجه ویژه به ظرفیت ابزارهای نوین برای تأثیرگذاری اجتماعی و تبلیغی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توجه ویژه به ظرفیت ابزارهای نوین برای تأثیرگذاری اجتماعی و تبلیغی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام احمد واعظی عصر دوشنبه در دیدار با دست‌اندرکاران هفتمین سوگواره مجازی «اشراق» با بیان اینکه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مأموریت و وظایف بسیاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی دارد، افزود: ما همیشه در فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در معرض نگاه تک وجهی هستیم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه رسالت دفتر تبلیغات اسلامی، محدود به تبلیغ چهره به چهره نیست، افزود: وجود بخش فرهنگی هنری و به وجود آمدن اداره کل تبلیغ نوین و راه اندازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه در این دفتر، نشان دهنده گریز دفتر از نگاه تک بعدی به فعالیت‌های تبلیغی است.

وی با بیان اینکه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم توجه ویژه ای به ظرفیت ابزارهای نوین برای تأثیر گذاری اجتماعی و تبلیغی دارد، تصریح کرد: دفتر تبلیغات همواره تلاش داشته تا در حد توان خود در زمینه استفاده از ابزارهای نوین گام بردارد.

حجت الاسلام واعظی بیان کرد: برگزاری هفتمین دوره سوگواره مجازی «اشراق» نشان دهنده توجه دفتر تبلیغات اسلامی به حضور در فضای مجازی، استفاده از ابزار هنر و رسانه جهت اقامه عزای حسینی (ع)، غنی سازی فرهنگ عاشورا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان قم با تاکید بر ارزش‌هایی مانند حق طلبی، عدالت طلبی و ظلم ستیزی، آزادگی و شرافت افزود: صرف نظر از تعلقات نژادی و مذهبی، بشریت نسبت به این ارزش‌ها در درون و فطرت اخلاقی خودش گرایش دارد و نهضت حسینی فرا تاریخی، فرا نسلی و فرا مذهبی است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوجه ویژه به ظرفیت ابزارهای نوین برای تأثیرگذاری اجتماعی و تبلیغی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.