قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توافق نمایشی به کارگردانی ترامپ بدون ارائه راه‌حلی برای مسئله فلسطین

توافق نمایشی به کارگردانی ترامپ بدون ارائه راه‌حلی برای مسئله فلسطین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


توافق نمایشی به کارگردانی ترامپ بدون ارائه راه‌حلی برای مسئله فلسطین

دونالد ترامپ در ابتدای مراسم امضای توافق صلح اسرائیل با امارات عربی متحده و بحرین، موسوم به «توافق ابراهیم» به تأسیس سفارتخانه و مبادله سفیر بین طرفین این توافق و همکاری آنها در زمینه گردشگری، تجارت و مسایل امنیتی اشاره کرد.

وی مدعی شد این توافق به مسلمانان جهان امکان خواهد داد به مسجد الاقصی بروند و از اماکن دینی خود در بیت‌المقدس دیدن کنند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز در سخنانی در این مراسم مدعی شد برای کسانی که زخم جنگ را بر تن دارند، صلح ارمغان بزرگی است و افزود که این صلح به زودی گسترش خواهد یافت و یک بار و برای همیشه به اختلاف اسرائیل و اعراب پایان خواهد داد.

وی همچنین ادعا کرد مزایای همکاری اقتصادی اسرائیل با امارات و بحرین نصیب همه منطقه خواهد شد. او همچنین از ولیعهد امارات و وزیر خارجه امارات تشکر کرد.

عبدالله بن زاید، وزیر امور خارجه امارات عربی متحده در سخنانی در مراسم امضای توافق صلح در کاخ سفید از نخست‌وزیر اسرائیل برای آنچه که «انتخاب صلح و توقف ضمیمه کردن سرزمین‌های فلسطینی» خواند، قدردانی کرد.

توافق نمایشی به کارگردانی ترامپ بدون ارانه راه‌حلی برای مساله فلسطین

وی مدعی شد این رویکرد بنیامین نتانیاهو به هدف مشترک دو طرف برای ساختن آینده‌ای بهتر برای نسل‌های آینده کمک می‌کند.

«عبداللطیف بن راشد الزیانی»، وزیر خارجه بحرین نیز در سخنانی ادعا کرد که امروز روزی «تاریخی» برای خاورمیانه بویژه برای جوانان است.

در حاشیه این مراسم، جمعی از مخالفان این توافق در خیابان‌های اطراف کاخ سفید، با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین، مخالفت خود را با سازشگری با اشغالگران قدس فریاد زدند. آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتوافق نمایشی به کارگردانی ترامپ بدون ارائه راه‌حلی برای مسئله فلسطیننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.