قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تهیه جهیزیه ۶نوعروس یتیم و نیازمند توسط کانون فرهنگی هنری الزهرا(س)

تهیه جهیزیه ۶نوعروس یتیم و نیازمند توسط کانون فرهنگی هنری الزهرا(س) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تهیه جهیزیه ۶نوعروس یتیم و نیازمند توسط کانون فرهنگی هنری الزهرا(س)

«زهرا صفورایی» در گفتگو با خبرگزاری اقطاع نیوز در قم با اشاره به فعالیت های این کانون در حمایت از نیازمندان گفت: با کمک خیرین از ۲۰۰ خانواده نیازمند دستگیری می شود.

 

مسئول خواهران کانون فرهنگی هنری الزهرا(س)  با بیان اینکه در شرایط اقتصادی امروز بسیاری از مردم دچار مشکل هستند گفت: ما نیز وظیفه خود می دانیم تا در حد توان از این خانواده ها دستگیری کنیم.

 

وی از تهیه جهیزیه ۶نوعروس یتیم و نیازمند توسط کانون فرهنگی هنری الزهرا(س) خبر داد و گفت: همچنین تهیه ویلچر بچهCP به ارزش ۵میلیون و پانصد هزار تومان نیز یکی دیگر از کارهایی بود که در هفته گذشته انجام شد.

 

صفورایی توزیع ۵بخاری ببن نیازمندان، پرداخت قبض برق نیازمند، هماهنگی دو عمل جراحی تهران با مددکاری بیمارستان و پرداخت یک دهم هزینه را از دیگر فعالیت های این کانون عنوان کرد.

 

مسئول خواهران کانون فرهنگی هنری الزهرا(س) ادامه داد: اهدا دو ماشین لباسشویی به دو خانواده سادات نیازمند و اهدا یک تلویزیون به یک خانواده معلول از دیگر فعالیت هایی بود که توسط این کانون و با کمک خیرین انجام شد.

 

لازم به ذکر است در پی شیوع کرونا ویروس و از همان روزهای آغازین بسیاری از کانون های فرهنگی هنری مساجد فعالیت های جهادی را در راستای مبارزه با این ویروس شروع کرده اند که همچنان ادامه دارد.

پایان پیام/۷۸

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتهیه جهیزیه ۶نوعروس یتیم و نیازمند توسط کانون فرهنگی هنری الزهرا(س)نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.