قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تهیه تجهیزات بخش ارتوپدی بیمارستان اردستان توسط خیران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تهیه تجهیزات بخش ارتوپدی بیمارستان اردستان توسط خیران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تهیه تجهیزات بخش ارتوپدی بیمارستان اردستان توسط خیران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمدجواد شریعتی در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار داشت: شهرستان اردستان با توجه به قرار گرفتن در مسیر ترانزیت شمال به جنوب کشور و به طبع آن تصادفات و حوادثی که اتفاق می‌افتد نیازمند متخصص ارتوپدی و تجهیزات مجزا در این زمینه است.

وی افزود: یکی از خواسته‌های مردم این است که از اعزام بیماران به شهرهای اطراف جلوگیری شود و اعزام بیمار می‌تواند برای خانواده‌ها هزینه بیشتری داشته و هم می‌تواند خطرات سفر را به همراه آورد.

تهیه تجهیزات بخش ارتوپدی با هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی خیران

متخصص ارتوپدی بیمارستان شهید بهشتی اردستان با بیان اینکه هفته‌ای حداقل پنج بیمار ارتوپدی را به مرکز استان و شهرهای اطراف اعزام می‌کنیم گفت: با تجهیز بخش ارتوپدی بیمارستان و هزینه بیش از ۲۰۰ میلیون تومانی بسیاری از دستگاه‌ها توسط بیمارستان و خیرین تهیه شده است و در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد از بیماران نیازمند ارتوپدی در بیمارستان اردستان پذیرش می‌شوند.

وی ابراز داشت: اکنون تجهیزات موجود بخش ارتوپدی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان از کیفیت خوبی برخوردار است و با تجهیز بخش ارتوپدی خدمت‌رسانی به جامعه نیز افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین عمل‌های شکستگی، تصادفات و همچنین جراحات، انجام تعویض مفاصل در بیمارستان شهید بهشتی شهر اردستان میسر شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتهیه تجهیزات بخش ارتوپدی بیمارستان اردستان توسط خیران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.