قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تمام محرومان خراسان شمالی تحت پوشش رزمایش مواسات قرار بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تمام محرومان خراسان شمالی تحت پوشش رزمایش مواسات قرار بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری ظهر چهار شنبه در نشست قرارگاه مواسات، همدلی و کمک مومنانه خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، با بیان اینکه گرفتاری‌های مختلف ازجمله بیماری گاهی اوقات نعمت و گاهی نغمت است، اظهار کرد: شیوع ویروس و بیماری کرونا از این موارد است؛ زیرا اگرچه مشکلات متعددی را برای مردم و جامعه ایجاد کرده است؛ اما در عین حال زمینه‌ساز خلق صحنه‌های زیبایی از مواسات و همدلی ملت ایران شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه این ویروس و بیماری هنوز به پایان نرسیده و همچنان قربانی می‌گیرد، بیان کرد: موج جدید شیوع کرونا مایه نگرانی فراوانی است؛ از این رو باید همه با هم به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اهتمام داشته باشیم و دستورالعمل‌های ارائه شده در این زمینه را رعایت کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر تداوم رزمایش مواسات و همدلی برای دستگیری از آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا، افزود: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام شود که همه نیازمندان و محرومان تحت پوشش مواسات و توزیع بسته‌های معیشتی قرار گیرند و این‌گونه نشود که به برخی چند بار کمک شده باشد و برخی از دریافت آن محروم بمانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری خاطرنشان کرد: با توجه به شروع موج بعدی ویروس کرونا، باید در کنار توزیع بسته‌های معیشتی، بسته‌ها و اقلام بهداشتی ازجمله ماسک نیز در بین محرومان توزیع شود.

امام‌جمعه بجنورد تصریح کرد: باید توزیع بسته‌های معیشتی، غذای گرم و مواد بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در کل جامعه هدف مد نظر باشد و با برنامه‌ریزی این اقلام در بین همه نیازمندان توزیع شود.

وی همچنین بر احیای مجدد طرح شهید سلیمانی تأکید کرد و گفت: این طرح باید با قوت بیشتری ادامه یابد و بخشی از بسته‌های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی توزیع شود تا در پایان ماه رمضان بتوانیم جمع‌بندی و گزارش مناسبی از اقدامات انجام‌شده در قالب این طرح داشته باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری در انتها با اشاره به ضرورت تداوم ورود و حضور خیران و نیروهای جهادی در این عرصه، گفت: اگر کمک به بیمارستان‌ها و کادر درمان لازم باشد گروه‌های جهادی می‌توانند وارد عرصه شده و فعالیت‌های مورد نیاز را انجام دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتمام محرومان خراسان شمالی تحت پوشش رزمایش مواسات قرار بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.