قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جوانان انقلابی «قرارگاه مبارزه با کرونا» تشکیل دهند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تمام احزاب آمریکا به ایران ضربه می‌زنند/ علاج مشکلات مذاکره نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تمام احزاب آمریکا به ایران ضربه می‌زنند/ علاج مشکلات مذاکره نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام نعمت الله آزموده در گفتگو با مهر اظهار کرد: برخی در داخل کشور برای حل مشکلات اقتصادی به خارج از کشور دل بسته‌اند؛ این جریان این روزها نسخه علاج را دوباره در مذاکره و سازش جست جو می‌کند و درصدد ترویج آن در جامعه هست.

مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد بیان کرد: این در حالی است که اساساً شرایط داخلی و خارجی ایران در سال‌های گذشته بسیار متفاوت‌تر از اکنون بود و نباید این دو شرایط را یکسان پنداشت.

وی افزود: پس از گذشت چندین سال شرایط متفاوتی بر ایران و جهان حاکم است؛ از جمله اینکه ایران تجربه برجام را چهار سال با اوبامای دموکرات و چهار سال با ترامپ جمهوری‌خواه پشت سر گذاشته است و همه دیدند که هم دستکش مخملین و هم پنجه فولادین، هدفی جز زخمی کردن غرور ملی و ضربه زدن به منافع ملی ایرانیان نداشته‌اند.

حجت الاسلام آزموده گفت: برجام که روزی برای بسیاری از مردم و مسئولان نقطه امید و نسخه علاج بود امروز حتی به اذعان طراحان اصلی آن در دولت، نتیجه‌ای در بر نداشته است.

مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد در انتها تصریح کرد: شاید بتوان مهم‌ترین نتیجه برجام را به دست آمدن یک تجربه بزرگ ملی دانست که نگرش بسیاری از ایرانیان را نسبت به آمریکا و اروپا تصحیح کرد؛ به‌گونه‌ای که بدبینی ایرانیان به آمریکا به بیش از ۸۰ درصد رسید و نسل سوم و چهارم یک دوره آمریکا شناسی را به چشم دیده و تجربه کردند در نتیجه اکنون این سخنان و زمزمه‌های سازشکارانه خریداری ندارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتمام احزاب آمریکا به ایران ضربه می‌زنند/ علاج مشکلات مذاکره نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.