قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تلاش برای تحقق امت واحده اسلامی عبادتی پر ارزش است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تلاش برای تحقق امت واحده اسلامی عبادتی پر ارزش است

تلاش برای تحقق امت واحده اسلامی عبادتی پر ارزش است
به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری اقطاع نیوز، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع اقطاع نیوز مذاهب اسلامی با آیت الله شیخ حسن جواهری استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه نجف اشرف دیدار و گفتگو کردند.

دبیرکل مجمع اقطاع نیوز مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن در حال حاضر نقشه های جدیدی برای تفرقه میان امت اسلامی طراحی می کند، گفت که از این رو ما در طراحی مدل مفهومی و راهبردهای جدید مجمع اقطاع نیوز برنامه های جدیدی برای وحدت مسلمین داریم تا بتوانیم برنامه های دشمنان را خنثی کنیم.

وی تصریح کرد: تلاش برای تحقق وحدت امت واحده اسلامی یک عبادت بسیار مهم و پر ارزش است. در شرایطی که دشمنان میدان های جدیدی برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان طراحی کرده اند ما از طریق تعامل و گفتگو بدنبال اقطاع نیوز با برادران دینی خود هستیم.

در ادامه این دیدار آیت الله شیخ حسن جواهری با اشاره به ویژگی علمای نجف، گفت که فقیه ولایت عامه بر امت اسلامی دارد و ما می گوییم ولایت مطلقه برای فقهایی مانند آقای خمینی هست.

این استاد حوزه با تاکید بر نظر صاحب جواهر در خصوص ولایت مطلقه فقیه، اظهار داشت: در عراق مرجعیت در امور حساس کشور عندالضروره دخالت می کند. 

وی با اشاره به روش طالب علم در نجف، تصریح کرد: زندگی زاهدانه و عارفانه اساس اصلی زندگی علمایی است، اگر در حال حاضر مردم یک عالم را می بینند، تجملات ندارد، قصری ندارد، زندگی مرفه ندارد، آنها به او اعتماد می کنند و حرف اش را قبول می کنند.

پیوند گزارش تصویری

http://www.taghribnews.com/vdcfe1dj1w6d1xa.igiw.htmlآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتلاش برای تحقق امت واحده اسلامی عبادتی پر ارزش استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.