قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خبرگزاری صنایع

تلاش برای استرداد به موقع مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان


تلاش برای استرداد به موقع مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت از تلاش برای استرداد به موقع مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان خبر داد.

 

*** استرداد به موقع مالیات از صادرکنندگان 

 

به گزارش اقطاع نیوز، احسان قمری در رسانه ملی در خصوص تلاش برای استرداد به موقع مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان، اظهار داشت:

در قالب سامانه تعریف شده انتظار می‌رود بانک مرکزی به صورت برخط اطلاعات لازم را به سازمان توسعه تجارت ایران منعکس کند، زیرا در حال حاضر منابع زیادی از صادرکنندگان در قالب مالیات بر ارزش افزوده حبس شده است.

بر اساس قانون، یک ماه پس از انجام صادرات باید مالیات بر ارزش افزوده افراد مسترد شود، پیگیری‌های لازم در این خصوص و از سوی سازمان توسعه تجارت ایران در حال انجام است و در کارگروه اقدام ارزی و اقدام صادراتی و همچنین در شورای عالی صادرات، این موضوع در دستور کار است.

 

*** بسته‌های صادراتی

 

به گزارش اقطاع نیوز، مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در پایان پیرامون بسته‌های صادراتی سال‌های ۹۸ و ۹۹، افزود:

مشوق‌های صادراتی خوبی دیده شده و در سال ۹۹ سازمان برنامه و بودجه کمک نمود تا بخشی از این مشوق‌های صادراتی را در اوایل سال ۹۹ دریافت کنیم و امیدواریم با همکاری اتاق تعاون و کارشناسان این حوزه تعاونی‌های صادرات محور را در اولویت قرار دهیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع

اقطاع نیوزتلاش برای استرداد به موقع مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.