قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تلاش‌های کادر درمان در قاب رنگ‌های هنرمندان مشهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تلاش‌های کادر درمان در قاب رنگ‌های هنرمندان مشهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تلاش‌های کادر درمان در قاب رنگ‌های هنرمندان مشهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، کارگاه تجسمی ساحل نجات با محوریت عملکرد کادر درمان در ایام شیوع ویروس کرونا شب گذشته با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و حوزه هنری خراسان رضوی برگزار شد.

محسن اسدی در گفتگو با اقطاع نیوز گفت: این کارگاه با حضور ۲۰ نفر از هنرمندان کاریکاتور، گرافیک و نقاشی برگزار شده است و آثار اجرا شده در این کارگاه در بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا اکران خواهد شد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خراسان رضوی گفت: موضوعات و محورهای این کارگاه شامل هم‌دلی و مشارکت مردم در شکست کرونا، کادر درمان امید مردم، جهاد دیروز جهاد امروز، حماسه پهلوانان سلامت علیه دیو کرونا و مشارکت اصناف مختلف در خط مقدم مبارزه با کرونا و کادر درمان در پناه امام رضا (ع) می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این کارگاه به‌دلیل محدودیت‌های بیماری کرونا بدون حضور عموم و به‌صورت محدود برگزار شده است.

احمد پژمان در گفتگو با اقطاع نیوز گفت: هنرمندان در کارگاه ساحل نجات سعی کردند تا با احساسات خود کارهایی را در رابطه با فعالیت کادر درمان و مشکلات آن‌ها خلق کنند.

این هنرمند نقاش بیان کرد: از نظر بنده بیشترین عملی که در حال حاضر می‌تواند مؤثر باشد و کمکی برای کادر درمان محسوب شود، تولید کارهای هنری و حسی است.

پژمان تصریح کرد: یک هنرمند می‌تواند با یک تلنگر امیدبخش به مردم این احساس را القا کند که روزهای خوبی در راه است و این ایام سپری می‌شود و هنرمند می‌تواند با تولید اثر انگیزه مؤثری را به پرستاران ببخشد.

ایمان صادقی دیگر هنرمند نقاش حاضر در این کارگاه حضور داشت نیز در گفتگو با اقطاع نیوز گفت: من دارای مدرک فوق لیسانس انیمیشن هستم، اما در زمینه نقاشی مدرن فعالیت دارم و از محاسن کارگاه این است که می‌تواند مردم را با هنر آشنا کرده و شناخت بیشتری را به مردم نسبت به هنر داد.

وی تصریح کرد: نمایش تولیدات هنرمندان در بیمارستان‌ها می‌تواند برای افرادی که خیلی از افرادی نمی‌توانند از آثار هنری بازدید کنند و زمانی برای این کار ندارند مؤثر باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتلاش‌های کادر درمان در قاب رنگ‌های هنرمندان مشهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.