قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تقویت و گسترش واکسیناسیون عمومی برای جلوگیری از گسترش اومیکرون – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تقویت و گسترش واکسیناسیون عمومی برای جلوگیری از گسترش اومیکرون – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علی رئوفی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، عنوان کرد: با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی هرمزگان مقصد بسیاری از مسافران در ماههای پایانی سال است.

وی خاطرنشان کرد: مناطق گردشگر پذیر استان از جمله جزایر با ورود مسافران همراه است و این مهم ضرورت نظارت بر اماکن گردشگری و اقامتی در این مناطق را دو چندان کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی در اماکن گردشگری، اقامتی و تفریحی برای جلوگیری از گسترش سویه جدید ویروس کرونا بسیار مهم است.

رئوفی، خاطرنشان کرد: تهویه مناسب مراکز تجاری برای جلوگیری از گسترش ویروس مورد توجه قرار و اهتمام قرار گیرد.

وی تصریح کرد: مراقبت، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، تقویت برنامه واکسیناسیون عمومی، تقویت آمادگی نظام سلامت برای پذیرش بیماران و آموزش همگانی و اطلاع رسانی گسترده از جمله مهمترین برنامه‌های است که باید برای مقابله با موج جدید ویروس کرونا در دستور کار قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: استقبال مناسب مردم استان از دوز سوم واکسن قابل تقدیر است و ضروری است این روند مناسب تا رسیدن استان به ایمنی نسبی و جلوگیری از گسترش ویروس تداوم یابد.

رئوفی تصریح کرد: با توجه سرایت گسترده سویه جدید کرونا از طریق مبتلایان به سایر افراد، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و استقبال از واکسیناسیون بهترین راهکارها برای مقابله با آن است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتقویت و گسترش واکسیناسیون عمومی برای جلوگیری از گسترش اومیکرون – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.