قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تقویت شهر دوستدار کودک با طراحی مجموعه های بازی/بهره بردازی از 5 مجموعه بازی با اعتبار پنج میلیارد و 800 میلیون ریال

تقویت شهر دوستدار کودک با طراحی مجموعه های بازی/بهره بردازی از ۵ مجموعه بازی با اعتبار پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

 به گزارش اقطاع نیوز همدان به نقل از روابط عمومی شهرداری همدان، محمد رضا فیضی منش، شهردار منطقه سه همدان با اشاره به پارک های موجود  در سطح این منطقه و مجموعه های بازی که در آن ها در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: از اسفندماه سال گذشته و با سپری شدن سه ماه، شهرداری منطقه سه، توانست  ۵ مجموعه بازی در پنج پارک از پارک های سطح منطقه (پارک جعفر طیار، نیلوفر، گلچین، نسترن و بوستان شهید مدنی)، با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خریداری ونصب کند.

فیضی منش با اشاره به اینکه درایجاد مجموعه بازی های نصب شده   از جنس  پلی اتیلن همراه با کف پوش های استاندارد گرانولی بهره گرفته شده است، گفت: نصب  مجموعه های بازی به نوعی احقاق حقوق شهروندی کودکان است و این موضوع می تواند فرصت هایی رابرای آن ها به همراه داشته باشد

وی از تحقق مجموعه بازی در پارک های مورد اشاره یاد کرد و مطرح کرد: یکی از برنامه های مورد توجه از سوی شهرداری منطقه ۳ همدان، تمرکز بر حقوق کودکان به عنوان شهروند و  ارتقای شهر دوستدار کودک است.

وی افزود: از سویی دیگر، تاکید مهندس صوفی، شهردار همدان بر تقویت شهر دوستدار کودک همواره وجود داشته است و با توجه به نقش بی بدیل بازی در زندگی کودکان و جایگاهی که در سلامت و روان آن ها به عهده دارد، پرداختن به این مهم از سوی مدیریت شهری از اقدامات ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فیضی منش با اشاره به طراحی فضاهای بازی و مجمو عه های بازی در پارک ها، خاطر نشان کرد: در تعالیم دینی ما نیز بر بازی کودکان تاکید شده است، ایجاد فضاهای بازی استانداردی که بتواند هوش هیجانی کودکان را تقویت کند، شهروندانی با دقت در انجام امور را تربیت خواهد کرد.

شهردار منطقه سه شهرداری همدان افزود: با توجه به اینکه طراحی مجموعه های بازی باید از استانداردهای لازم برخوردار باشد و توانایی برقراری ارتباطی موثر را برای کودکان به وجود آورد، در این مجموعه های بازی سعی شده است که به عنصر رنگ و طراحی گرافیک های بصری توجه ویژه شود. این موضوع می تواند حس شادمانی و مفرحی را برای کودکان ایجاد کند.

فیضی منش در پایان با اشاره به احداث اتاق مادر و کودک در بوستان شهید مدنی واقع در شهرک شهید مدنی خاطرنشان کرد: پرداختن به شهر دوستدار کودک نشان از توجه منطقه به موضوعات فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی دارد

در این مسیر به صورت جدی و مستمردر حال خدمت رسانی به شهروندان هستیم که در بوستان شهید مدنی بامساحت ۱۰۰مترمربع فضایی متشکل از قسمت های بزرگ وکوچک به عنوان اتاق مادر وکودک، محل بازی وسرگرمی وبازی های خلاقانه و سرویس بهداشتی  است که از اواخر دی ماه سال گذشته عملیات ساخت آن آغاز و اکنون به بهره برداری رسید ه است.

امیدواریم درآینده نزدیک  این طرح را درکل پارک های سطح منطقه اجرا کنیم.

 

تقویت شهر دوستدار کودک با طراحی مجموعه های بازی/بهره بردازی از ۵ مجموعه بازی با اعتبار پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۵۹:۵۵

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.