قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در مازندران برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تقویت جبهه رسانه ای انقلاب هدف بسیج رسانه است/ اجرای ۸ جشنواره – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تقویت جبهه رسانه ای انقلاب هدف بسیج رسانه است/ اجرای ۸ جشنواره – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

عبدالمهدی حق شناس در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه مهمترین هدف این سازمان تقویت جبهه رسانه‌ای انقلاب در ابعاد مختلف است، اظهار داشت: این سازمان در راستای انتشار و تولید محتوا در برای مقابله با اهداف دشمنان در فضای مجازی و رسانه‌ای فعالیت می‌کنند.

وی شمار اعضای بسیج رسانه را در استان ۷۰۰ نفر عضو رسمی و ۱۵۰ نفر عضو همکاری بیان و سابقه شکل گیری بسیج رسانه را به سال ۹۱ اعلام کرد با اشاره به راه اندازی ۲۲ کانون در استان گفت: مهمترین برنامه محوری سال بسیج رسانه در هر سال برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر هست‬.

حق شناس با بیان اینکه امسال هشت جشنواره رسانه به مناسبت‌های مختلف در استان برگزار شده است، افزود: برای جشنواره ملی دل گپ از ۳۰ استان حدود هزار و ۵۰۰ اثر دریافت شده است.

وی با عنوان اینکه همچنین برای جشنواره ملی گره آثاری از ۲۴ استان دریافت شده است، گفت: دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر امسال برگزار می‌شود و تاکنون ۶۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است.

مسئول بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه ۳۰ عنوان برنامه از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا شده است، افزود: از برنامه‌های آینده می‌توان به دوره‌های آموزش سواد رسانه و تکنیک‌های عملیات روانی اشاره کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتقویت جبهه رسانه ای انقلاب هدف بسیج رسانه است/ اجرای ۸ جشنواره – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.